Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ėjau namo vėlai vakare. Pamačiau, kad priešais einanti mergina paspartino žingsnį. Pradėjau greičiau eiti ir aš. Tada ji pasileido bėgti. Aš - taip pat. Čia ji kad pradės rėkti! Na, aš irgi - iš visų plaučių. Net nespėjau atsisukti pažiūrėti, nuo ko bėgam.

Komentaras

Leonas Al.:„Kur jūs radote Anykščiuose tokias plačias gatves, kad jas reikėtų siaurinti? J.Biliūno? Taikos? Vilniaus? Tilto gal? Kurklių? Čia jums gal Maskva su Niujorku, Berlynas su Tokijumi vaidenasi? Dirbtinai Anykščiams primesta diskusija kaip ir su užtrvankų griovimu."

Skaityti komentarus (2)

„KKSC–Elmis“ (4/1) pratęsė pergalių seriją RKL lygoje. Šeštadienį Ramūno Šližio treniruojama ekipa namuose 85:68 nugalėjo Ignalinos „Vilkakalnio“ komandą (0/4). Tai buvo jau ketvirtoji anykštėnų pergalė per penkis pirmenybių mačus.

 

Susitikimo pradžioje šeimininkai bandė atitrūkti (17:6), tačiau ignaliniečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki trijų taškų (25:22).

Tuomet išmušė Anykščių ekipos lyderio T. Jodelio valanda – snaiperis smeigė tris tolimus metimus paeiliui ir vėl padidino pranašumą (40:25).

„KKSC–Elmis“ neleido varžovams priartėti ir antroje mačo pusėje – gerokai pristabdę varžovų lyderį 212 cm ūgio Karolį Petrukonį anykštėnai triumfavo 85:68.

„KKSC–Elmis“: T. Jodelis 20, Ž. Žiukas 19 (14 rez. perd.), D. Radžiūnas 17 (12 atk. kam.), S. Butkys 9, A. Jakštonis 7, E. Sriubas 4, P. Martinonis 3, E. Šlaitas ir B. Pociūnas po 2, G. Žiukas 1.

„Vilkakalnis“: G. Ramaneckas 21, T. Gasparavičius 17.

Šiuo metu Anykščių klubas RKL lygos B diviziono B grupėje užima antrą vietą.

Kitas rungtynes „KKSC–Elmis“ žais lapkričio 28 dieną, kai išvykoje susikaus su „Ryto–MRU–VKM“ komanda.

Anykščių kūno kultūros ir sporto centro informacija

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Covid-19

    Nuoroda

    Ačiū jums, kad dalinatės ! :-)

    Prieš 2 mėnesių