Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ėjau namo vėlai vakare. Pamačiau, kad priešais einanti mergina paspartino žingsnį. Pradėjau greičiau eiti ir aš. Tada ji pasileido bėgti. Aš - taip pat. Čia ji kad pradės rėkti! Na, aš irgi - iš visų plaučių. Net nespėjau atsisukti pažiūrėti, nuo ko bėgam.

Komentaras

Leonas Al.:„Kur jūs radote Anykščiuose tokias plačias gatves, kad jas reikėtų siaurinti? J.Biliūno? Taikos? Vilniaus? Tilto gal? Kurklių? Čia jums gal Maskva su Niujorku, Berlynas su Tokijumi vaidenasi? Dirbtinai Anykščiams primesta diskusija kaip ir su užtrvankų griovimu."

Skaityti komentarus (2)

Portalas lrytas.lt spausdina interviu su anykštėnu, motokroso meistru Arminu Jasikoniu. Po avarijos sveikstantį lenktynininką kalbino žurnalistė Evelina Katinaitė. Pateikiame ištrauką iš šio interviu.

 

– Kaip jaučiatės šiuo metu? – naujienų portalas lrytas.lt pasiteiravo A.Jasikonio.

– Būna dienų, kai prasčiau, būna dienų, kai geriau, bet visai neblogai, palyginti su pirmosiomis dienomis po incidento. Dar jaučiu peties skausmus, bet dirbu su juo. Po incidento buvo plyšęs plautis, tačiau dabar beveik nejaučiu skausmo. Jau jis turėtų būti sugijęs, nes dariau magnetinį rezonansą ir nieko blogo nerado.

Aišku, šiuo metu dar kažkiek suprastėjusi rega, bet jau geriau. Anksčiau dvigubinosi vaizdas – nieko neįžiūrėjau. Prieš dvi savaites jau pradėjau vairuoti automobilį. Viskas vyksta palaipsniui, laipteliais keliauju į priekį, bet negalima persistengti. Pas mane yra daug noro, bet negaliu visko padaryti iš karto, nes nežinau, kaip viską priims smegenys.

/.../

– Sakėte, kad jums labai padėjo šalmas, kurį dėvėjote incidento metu. Ar tiesa?

– Niekada nežinai, kas būtų buvę su kitu šalmu. Griuvimas nebuvo menkas, todėl pasekmės tikrai liks. Esu gyvas ir man viskas gerai, todėl šalmas tikrai išgelbėjo. Su kitu šalmu gal net nebūtų buvę manęs čia.

– Ką teko ištverti ligoninėje? – Kiek atsimenu, kai pabudau tą pačią dieną, bandžiau pabėgti. Išsiropščiau iš lovos ir išsiplėšiau visas lašelines. Gydytojai iš karto atbėgo, kai ropščiausi iš lovos. Man atrodo, kad vėliau mane net pririšo. Tai įvykis, kai tavo smegenys paskutiniu momentu buvo prieš griuvimą ir prabundi visai kitur. Man tai buvo nesusipratimas, todėl norėjau iš ten, kuo greičiau pabėgti. Visų pirma, net nebuvau šito prisiminęs, tik neseniai atgijo prisiminimai, bet ir tai viską prisimenu kaip sapną. Pabendravęs su kitais žmonėmis, kurie irgi buvo patyrę panašią traumą, sužinojau, kad jie taip pat bandė pabėgti. Nesu ligoninių mėgėjas, tačiau teko ten praleisti nemažai laiko. Kameros ikona 14 nuotr. „Nežinau, kokių turėsiu pasekmių, bet dabar reabilitacija vyksta pagal planą, o aš esu pasiruošęs grįžti į trasą ir parodyti visam pasauliui, kad į didįjį sportą galima grįžti ir po tokios traumos“, – kalbėjo A.Jasikonis

-Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Maziau

  Nuoroda

  Patarimu!Sveikatos ir stiprybes,laukiam trasoj!

  Prieš 2 mėnesių
 • Patarimsas

  Nuoroda

  Atvėsk berneli, jau niekada nei tavo akys, nei plaučiai, nei raumenys, nei kaulai nebebus tokie, kokiais buvo prieš šitokią avariją. Rinkis kitokią specialybę. Kitaip tavo fanams teks melstis prie tavo kapo.

  Prieš 2 mėnesių
 • !!!

  atsakymas į: Patarimsas Nuoroda

  ...ŽIAURIAI STIPRI ,,MOTIVACIJA"...ARTMINAI NENULEISK RANKŲ IR Į PRIEKĮ!!! SVEIKATOS IR STIPRYBĖS!!!!!!!!!!

  Prieš 2 mėnesių