Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Sūnus prašo tėvo:
– Ar galėtum man šiam vakarui paskolinti mašiną?
Tėvas sūnui:
– O tai kam tau tada kojos?
– Viena stabdžiams spausti, kita – greičio pedalui.

Komentaras

Sveikuolis:„Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti."

Skaityti komentarus (1)

Daugiabučiuose namų balkonuose uždraudus rūkyti, veiksmų imasi ir Anykščių rajono savivaldybė.


"Uždraudus rūkyti daugiabučiame name, Savivaldybės administracija informuos daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administratorių, jungtinės veiklos sutartimi įgaliotą asmenį, daugiabučio namo savininkų bendriją ar kitą už namo bendrojo naudojimo objektų valdymą atsakingą asmenį, kurie privalės informuoti daugiabučio namo butų ir kitų patalpų savininkus apie nustatytą draudimą bei įrengti informacinius ženklus", - skelbiama savivaldybės pranešime.
Anykščių rajono savivaldybė taip pat primena, kad draudimo rūkyti nesilaikantys asmenys atsako pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 492 straipsnį ir jiems gali būti skirtas įspėjimas arba bauda nuo 20 iki 90 eurų.

 

"Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 590 straipsnio 5 dalimi, asmenys gali pranešti policijai ar Savivaldybės administracijai apie draudimo rūkyti pažeidimus tik tame daugiabutyje, kuriame jie yra deklaravę gyvenamąją vietą. Kartu su skundu turi būti pateikti duomenys, patvirtinantys rūkymo daugiabučio namo balkone, terasoje, lodžijoje faktą ir aplinkybes.

   Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo 19 straipsnio 8 dalyje nustatyta, kad policijos ar Savivaldybės administracijos pareigūno reikalavimu buto ar patalpos savininkas arba kitų daiktinių teisių turėtojas turi šiam pareigūnui nurodyti asmens, kuris rūkė buto ar patalpos balkone, terasoje, lodžijoje, duomenis (vardą, pavardę ir gyvenamosios vietos adresą). Nenurodęs asmens, kuris rūkė buto ar patalpos balkone, terasoje, lodžijoje, duomenų, asmuo atsako pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 492 straipsnį ir jam gali būti skirta bauda nuo 30 iki 120 eurų", - praneša Anykščių rajono savivaldybė.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • iren

  Nuoroda

  Aš miriau nuo rūkymo, o čia rašo mano dvasia.

  Prieš 6 dienas
 • A

  atsakymas į: iren Nuoroda

  pomirai, an visam?

  Prieš 6 dienas
 • Salamandra

  Nuoroda

  Ruke ir rukys gere ir gers o jai kaimyne vaiksto pasmirdusi nuo kaimyno kuris savo bute ruko tegul dazniau prausiasi gal ne nuo dumu smirdi o kad yra nevala tarakonu maziau bus isdves

  Prieš 6 dienas
 • Jurachas

  Nuoroda

  Na ka, rukysiu tūlike, arba virtuvėje. Kuomet rukydavau balkone, kaimynai tik žinojo, kad rūkau. O dabar, ventiliacinių šachtų dėka, žinos ir kada rūkau, ir ką rūkau:)

  Prieš savaitę
 • Mana kaimynus Stepanus

  Nuoroda

  tai palyna teolete. Tadu per ventychliaciju smirdžia visa mana gryčia. Tas matyt sedėdamus da laikrašti skaita, tai supalyna bent kelias

  Prieš savaitę
 • Marija

  Nuoroda

  Padaugės mirčių,nes negalės rūkyti.Čia jiems tragedija,rūkys tuoletė.

  Prieš savaitę
 • airin

  Nuoroda

  Man labai patiko Ž komentaras

  Prieš savaitę
 • :)

  atsakymas į: airin Nuoroda

  Ir man :)

  Prieš savaitę
 • Ž

  Nuoroda

  Aš laiku iš buto išsikrausčiau iš buto į sodo namelį, tad rūkau malkinėj. Dirbu nuotoliniu, į darbą neinu, todėl nesiprausiu ir labai smirdžiu, kai niežti pasikasau, rūkydama dar ir su dantim panages išsivalau. Nors pati rūkau, bet sūnui neleidžiu, jis rūko slapta nuo manęs kažkur laiptinėje.

  Prieš savaitę
 • Aš tai rūkau

  Nuoroda

  savi šykynyke. Tik vis bijau, kad nesupleškėtu kaip pereitais metais Traupi berods

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau