Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Sūnus prašo tėvo:
– Ar galėtum man šiam vakarui paskolinti mašiną?
Tėvas sūnui:
– O tai kam tau tada kojos?
– Viena stabdžiams spausti, kita – greičio pedalui.

Komentaras

Sveikuolis:„Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti."

Skaityti komentarus (1)

UAB Anykščių komunalinis ūkis informuoja, kad iki 2021 m. sausio 18 d. kalėdines eglutes ar jų šakas galima teisėtai palikti prie bendrovės aptarnaujamų daugiabučių namų komunalinių atliekų konteinerių, iš kur jos bus surinktos bei išvežtos į Anykščių biologiškai skaidžių atliekų kompostavimo aikštelę.

 

Gyventojų prašoma eglučių nemesti į buitinių atliekų konteinerius, o jas palikti šalia konteinerių.

Po 2021 m. sausio 18 d., kaip ir visuomet, kalėdines eglutes gyventojai privalo pristatyti į Anykščių biologiškai skaidžių atliekų kompostavimo aikštelę (Šeimyniškių k., Anykščių sen., Anykščių r.) arba kompostuoti patys. Primename, kad neteisėtai paliktos prie daugiabučių namų konteinerių ar sumestos į konteinerius (kalėdinės eglutės, buitinė technika, baldai, pavojingos atliekos ir pan.) atliekos didina surinkimo kainą.

- Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Bronė labai gudri mergaitė tai gal susirink pati sau !

  Prieš savaitę
 • Brone

  Nuoroda

  gali kazinkiek is saku ir pats kamunalinis sluotu prisryst ,neraiks pirkt ir parduot zmanem kaminam krest gerai ,a is katu geri dalgiakacei gaunas turgun pristatyt ir ispirks ,nekaznakas beliks ir isvest.

  Prieš savaitę
 • Panašu

  atsakymas į: Brone Nuoroda

  Palauk, Komunalinis greit šluotas riš. Gatves valyt, gėles prižiūrėt jam per sudėtinga...

  Prieš savaitę