Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Sūnus prašo tėvo:
– Ar galėtum man šiam vakarui paskolinti mašiną?
Tėvas sūnui:
– O tai kam tau tada kojos?
– Viena stabdžiams spausti, kita – greičio pedalui.

Komentaras

Sveikuolis:„Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti."

Skaityti komentarus (1)

Sausio 10 dieną Svėdasų seniūnijos Kušlių kaime degė pirtis.


Gaisras kilo apie 22 val. Išgelbėti medinės pirties ugniagesiams nebepavyko - gaisro metu sudegė visos degiosios konstrukcijos, sukrito pastato stogas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Elisa Morford

  Nuoroda

  Happy New year !!!

  Prieš 4 dienas
 • Anonimas

  Nuoroda

  Taigi čia nuotrauka ne ta, rašoma, kad degė pirtis, o nufotkinta deganti didelė gryčia. Keliai kaip keliai, pravbažiuojami, ne dėl nevalytų kelių pirtelė sudegė. Ar tik ne Kušlių kaime gyvena gerbiami žurnalistai Šmigelskai? Nejaugi gaisras buvo jų sodyboje? Labai gaila būtų.

  Prieš 6 dienas
 • kurkliete

  Nuoroda

  guvenu Kurkliuose neteko girdet ,ir gaisrine nebuvo isvaziavus .

  Prieš savaitę
 • Jadze Svedasu

  atsakymas į: kurkliete Nuoroda

  Tamstai reikia ne tik ausimis vadovautis, bet ir akimis. Pasididink raides ir pamatysi kas parašyta. Tik va, gaila, kad anykšta ne su tuo gaisru susijusią nuotrauką paskelbė, teip suklaidindama tamstą.

  Prieš savaitę
 • Mažu

  atsakymas į: Jadze Svedasu Nuoroda

  Dydeli pusnai buva i kol dasimuše gaitrine mašyna i sudege. Pirtis bala nemate, bliudi paspraus, svarbu ne gryče

  Prieš savaitę
 • Albinas

  atsakymas į: Mažu Nuoroda

  dėl šito reikalo tik seniūnas gali pakomentuoti. Bet laikraštį rašė, kad anas serga, tai greit nesužinosime kas kelius valo ir kaip gelbėtojai gali privažiuoti iki seniūnijas kaimų.

  Prieš savaitę