Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Sūnus prašo tėvo:
– Ar galėtum man šiam vakarui paskolinti mašiną?
Tėvas sūnui:
– O tai kam tau tada kojos?
– Viena stabdžiams spausti, kita – greičio pedalui.

Komentaras

Sveikuolis:„Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių rajono policijos komisariatas iš Lietuvos banko gavo pranešimą dėl 2020 metais gruodžio 18 dienčą banko SWEDBANK bankomate, esančiame Anykščiuose, Biliūno g., rastos netikros 20 eurų nominalo kupiūros.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Uf

  Nuoroda

  Kartą Prancūzijoj bankomate nusiemus pinigus ,viena 50 eurų kupiūra taip pat buvo įmaišyta padirbta.Manyciau,kad visose srityse gali dirbti žmonės su nešvaria sąžine

  Prieš 5 dienas
 • Gal

  Nuoroda

  kas žino to dailininko Dolerio telefoną ir adresą? Norėtume susisiekti ir patikrinti, ar tik jis pinigų nepiešia.

  Prieš 6 dienas
 • Daug

  Nuoroda

  Kaip gali patekti ten padielkks pvz nepatikrinta pardavėja o inkasatoriai į banką paskui įkišą

  Prieš 6 dienas
 • Bet

  atsakymas į: Daug Nuoroda

  juk bankomatas tikrina kiekvieną banknotą. Kažkaip tą patikrą apkvailino padirbiniai. Reiškia, labai kokybiški buvo.

  Prieš 6 dienas
 • komentr."Patarimas"

  Nuoroda

  Pirmiau reiktų pačiam\pačiai prisiminti paprasčiausios mandagios kalbos ir kalbos etikos,nes atrodo,jog toli nuo kultūros esate,jei NESUGEBATE MANDAGIAI kažką pasakyti...o gal piestu stojate už atsakingą asmenį banke,nes jums tai aktualu?Todėl "patarinėjate" kaip elgtis pirkėjams parduotuvėje?Pirkėjai patys žino,kaip atsiskaityti už prekes,o BANKE SĖDI ATSAKINGI ASMENYS-TAD JŲ PAREIGA ATSAKYTI UŽ DARBĄ AR PASEKMES BANKE! Ar jums aišku,pone???

  Prieš 6 dienas
 • Tai

  Nuoroda

  Kad Doleris Troškūnuose ir tebegyvena čiut ne kiekviena diena susitinku, bet jis paveikslus piešia, dabar pišti nebereikia yra kompiuteriai tam 0

  Prieš 6 dienas
 • Troškunietis

  Nuoroda

  Anksčiau Troškūnuos gyveno toks menininkas, kuris dolerius sugebėdavo nupiešti. Jis ir buvo Doleriu vadinamas.Gal rajone dar koks atsirado pinigų menininkas?

  Prieš 6 dienas
 • Bet

  Nuoroda

  tai kaip jie į bankomatą pakliuvo? Kažkas įnešė? Bet bankomatas ir priėmė!

  Prieš savaitę
 • Elyte

  Nuoroda

  As turguj labai ziuriu kad graza neatiduotu netikrais pinigais , paglamzau , jeigu ciuza pinigas popierinis tai geras , o monetu ziuriu tik kur 1 arba 2 euru , o smulkiu netikrinu.

  Prieš savaitę
 • Cekava

  Nuoroda

  Mūsų miestelis garsėja visokiais išradimais ir menininkų darbais, nesuderintais su kontroliuojančiom valdžios institucijom.
  Rašė laikraštį apie netikrų tubingo trasų ant kalno, apie savavališkų atminimo ženklų ant stulpo paupy, dabar apie pinigų.
  Kas dar išlys iš po sniego?

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau