Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Sūnus prašo tėvo:
– Ar galėtum man šiam vakarui paskolinti mašiną?
Tėvas sūnui:
– O tai kam tau tada kojos?
– Viena stabdžiams spausti, kita – greičio pedalui.

Komentaras

Sveikuolis:„Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti."

Skaityti komentarus (1)

Sergančiųjų Covid -19 skaičius Anykščių rajone jau kurį laiką mažėja. Sausio 8-10 dienomis nustyta 20 naujų susirgimų, 89 asmenys pasveiko, vienas žmogus, sirgęs koronavirusu, mirė. Miręs žmogus priklausė 90-95 metų amžiaus grupei. Nurodoma, kad jis mirė „dėl kitų priežasčių“.

 

Anykščių rajono ligoninės židinyje nustatyti 8 nauji susirgimo Covid-19 atvejai. Susirgo 4 darbuotojai, 3 pacientai ir vienas darbuotojo šeimos narys.

Blėsta Aknystos socialinės globos namų židinys. Pirmadienį Aknystose liko 35 sergantys, 118 pasveiko, 4 mirė.

Anykščių ligoninės židinyje - 34 sergantieji.

Pirmadienį Anykščių rajone Covid 19 sirgo 262 asmenys. 530 jau persirgo, 29 žmonės mirė. Nuo epidemijos pradžios Covid-19 užsikrėtė 821 anykštėnas, arba 3 procentai visų gyventojų.

Plačiau „Anykštoje“.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • alda

  Nuoroda

  Ka cia reiskia 1 is 30.Anykstenu yra 23034 gyventojai,susirgo 821 reiskia 3,6 procentai

  Prieš 5 dienas
 • Juokingiausia kad blėsta

  Nuoroda

  židinys Aknystose, nu ir durnam aišku kad negali daugiau ten užsikrėsti nei yra globotinių ! t.y 180 vnt. Tai negi užsikrės 200 jei jų ten tiek nėra ?
  Čia kaip ir rajone gyventojų - negi užsikrės rajone 25 000 jei rajone yra tik 24 000 ... :-) O svetimų gi neileidžia iš kitu rajonų !

  Prieš 6 dienas
 • Puiku

  Nuoroda

  Susirgimų mažėja. Ačiū mums patiems, kurie laikosi reikalavimų. Šaunuoliai ir savivaldybės valdžia, kuri stengiasi apsaugoti mus nuo kovido.

  Prieš 6 dienas
 • Minusą dedu

  atsakymas į: Puiku Nuoroda

  Žmonėms padėkoti reikia, o valdžiai dedu minusą, kuri nepakluso Vyriausybės rekomendacijoms ir organizavo kalėdinius renginius, tuo smarkiai padidinę riziką išplatinti virusą.

  Prieš 6 dienas
 • Neaisku

  Nuoroda

  Kas per straipsnio pavadinimas ??? kaip suprasti 1iš 30 anykštėnų ?

  Prieš savaitę
 • Kaip

  atsakymas į: Neaisku Nuoroda

  tamsta nesupranti ką reiškia serga 1 iš 30 anykštėnų? Tą ir reiškia ,kad 29 žmonės sveiki,o 30-tas serga covid visame rajone.

  Prieš 6 dienas
 • nemeluokit

  Nuoroda

  Niekas nemažėja, tiesiog mažiau tiria arba visai netiria, daug sergančių visai nesikreipia

  Prieš savaitę
 • Juozas

  atsakymas į: nemeluokit Nuoroda

  Gal komunistas, kad taip meluoji? Atsiverks komunistine šiukšle stop corona ir skaityk. Sausio 9 dieną atlikt 60 , 7 dieną - 101, ir t.t. Kaip būtų gerai visus komunistus vienu metu uždengti asfaltu. Nei vienas doras žmogus neverktų, nes komunistai tokie žmonės, kad numuštos musės gailiau nei išgamų.

  Prieš 6 dienas
 • Ass

  Nuoroda

  Mane asmeniskai tikėjimas jau beveik apleido..

  Prieš savaitę
 • Patarimas toks:

  atsakymas į: Ass Nuoroda

  Užsiimk seksu ir gaudyk orgazmą ! :) Prie6 smertį labai tinka. :)

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau