Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Sūnus prašo tėvo:
– Ar galėtum man šiam vakarui paskolinti mašiną?
Tėvas sūnui:
– O tai kam tau tada kojos?
– Viena stabdžiams spausti, kita – greičio pedalui.

Komentaras

Sveikuolis:„Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti."

Skaityti komentarus (1)

Šiąnakt apie 4 val. Troškūnų seniūnijos Juostininkų kaime į avariją pateko automobilio "Audi" vairuotojas.


Ugniagesiai pranešė, kad jiems atvykus į avarijos vietą ir atlikus žvalgybą, automobilis buvo nuvažiavęs nuo kelio posūkio ir atsitrenkęs į akmenį. Vairuotojas buvo išlipęs, daugiau žmonių automobilyje nebuvo.  

Policija pranešė, kad vairuotojas buvo neblaivus (nustatytas 1,60 prom. girtumas), neturintis teisės vairuoti vyras (g. 1986 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Čia galėjo būt

  Nuoroda

  diversinis aktas prieš Sausio 13 d.

  Prieš 5 dienas
 • Rūkiškiečiai

  Nuoroda

  Žvikui reiktų savo pirtį kitur iškelti. Kai akmens toj vietoj nebeliko, tai visi girtuokliai pirtin ir pataikys. Moterys, neikit ton pirtin, saugokitės pijokų vairuotojų. O ugninio vandens galima aplink vienkiemiuose gauti kiek tik nori, ir samanės, ir valdiškos.

  Prieš 5 dienas
 • Gražinai

  Nuoroda

  Kas gi maudosi pirtyje 4 val. ryto? O jeigu maudytųsi moteriškės ir į tokią pirtelę tuo metu įlėktų kokio pijoko vairuojama mašinėlė, tai būtų tikra atrakcija, tikras cirkas. Tai sulėktų vyrai vietiniai ir pravažiuojantys paspoksoti ne avarijos, o gražuolių undinių. Gal kai kada ant to posūkio prie Juostininkų taip ir atsitiks, jei nebus pastatyta draudžiamų kelio ženklų ir jei kelių gaideliai lakstys su vėjeliu ir alkoholio kvapeliu.

  Prieš 5 dienas
 • Grazina

  atsakymas į: Gražinai Nuoroda

  O jeigu vakare ivaziuotu i pirti , o tas akmuo paminklinis pasirodo ,gal pries ji reiketu kokiu tai smaigu ibetonuot kad padangas pradurtu ,reikia pagalvot , cia matyt dar nepaskutinis kartas , Juostininkuos "tasko "tai nera , is kur nakti gauna , gal Troskunuos prisigeria ir vaziuoja.

  Prieš 5 dienas
 • Juostininkietis

  Nuoroda

  Paminklinį akmenį turėtų ne Juostininkų gyventojai tolyn nuridenti, bet tas pijokas vairuotojas privalo atlyginti kaimo bendruomenei patirtą moralinę ir materialinę žalą ir savo lėšomis tą akmenį atstatyti. Girtuokliams jokių nuolaidų.

  Prieš 5 dienas
 • Visa laime

  Nuoroda

  Kad staveja akmuo. Tai būt Zvyka pirtin liuobis svolacius

  Prieš 6 dienas
 • Grazina

  atsakymas į: Visa laime Nuoroda

  reikia Juostininku gyventojams suorganizuot talka ir bendrom jegom ta akmeni nurist tolyn , kad zmones, kurie nuvaziuoja nuo kelio vel neatsitrenktu i ji ir pastatyt zenkla kad sis posukis pavojingas ne tik girtiems , bet ir blaiviems , reikia daugiau iniciatyvos imtis patiems gyventojams , juk cia ju paciu saugumui , o kaip cia komentuoja kad ir pirtis netoli tai siaubas , o jeigu ten praustusi zmones ir ivaziuotu didele masina , ziema dabar , kas daryt nuogiem isbegus.

  Prieš 6 dienas
 • Zitai

  Nuoroda

  Ponia neteisink pijoko vairuotojo, neaiškink, kad gal sušalo, naktį nemiegojo, gal pagiriojo ir t.t. Faktas kaip blynas, kad važiavo girtas ir avariją sukėlė. Nereikia pijokų teisinti ir ginti. Pasigėrei- nakvok namie, išsimiegok, išsiblaivyk, tada važiuok.

  Prieš 6 dienas
 • Zita

  Nuoroda

  kur nakti ir pasigeria , gal is vakaro buvo girtas , miegojo masinoj , susalo ir vaziavo toliau.

  Prieš 6 dienas
 • Paaiškinimas

  Nuoroda

  visiem girtuoklių gerbėjams ir užtarėjams paaiškinu: tekste nurodyta, kad vairruotojas buvo neblaivus ir pripūtė 1,60 prom. Tai ar reikia ką nors komentuoti? Pritariu Pensininkui, kad tokiems reikia mėšlo šakes į rankas įduoti ir bent mėnesiui uždaryti tvartų mėžti. Kitaip chroniukų neperauklėsi.

  Prieš 6 dienas
Įkelti daugiau