Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Sūnus prašo tėvo:
– Ar galėtum man šiam vakarui paskolinti mašiną?
Tėvas sūnui:
– O tai kam tau tada kojos?
– Viena stabdžiams spausti, kita – greičio pedalui.

Komentaras

Sveikuolis:„Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti."

Skaityti komentarus (1)
Akmuo buvo atidengtas kraštiečių susitikime.

Šiąnakt, apie 4 valandą, Troškūnų seniūnijos Juostininkų kaime automobilis „Audi“ išvertė šio kaimo 400 metų jubiliejui pažymėti juostininkiečių pastatytą akmenį. Šis akmuo stovėjo kaimo centre, prie kelių sankryžos.


Automobilio smūgis paminklinį akmenį nuvertė ant šono. Į įvykio vietą naktį buvo suvažiavusios specialiosios tarnybos.
Atminimo akmuo, ant kurio buvo pritvirtinta lentelė „Juostininkai 1610 – 2010“, buvo pastatytas 2010 metais per juostininkiečių susitikimą. Paminklinis akmuo buvo pastatytas dvigubo jubiliejaus garbei – įamžinti 400 metų nuo kaimo vardo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose datą ir pirmajam kraštiečių susitikimui prieš 100 metų atminti.
Akmuo buvo pastatytas kraštiečių lėšomis.
Akmens atidengimo renginyje dalyvavo Troškūnų klebonas Saulius Filipavičius, Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, tuometinis rajono vicemeras Donatas Krikštaponis, tuo metu Troškūnų seniūnijai vadovavusi (dabar jau mirusi) seniūnė Janė Dilienė.

Policija pranešė, kad vairuotojas buvo neblaivus (nustatytas 1,60 prom. girtumas), neturintis teisės vairuoti vyras (g. 1986 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Beje, kaimo sankryža, kurioje susikerta 4 keliai, labai pavojinga ir tokie atvejai, kai vairuotojai viršydami saugų ir leistiną greitį neišsitenka kelyje, dažni, tačiau kelio savininkai, nepaisant nuolatinių eismo incidentų, nesiima nieko, kad būtų užtikrintas saugus eismas. Vienintelė priemonė – prieš sankryžą stovi 40 km/h greitį ribojantis ženklas.

 

Rytis Kulbokas
rytis.k@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Keista

  Nuoroda

  Kiek daug pijokų už vairo.

  Prieš 5 dienas
 • Pijokui

  Nuoroda

  Tiesink netiesink kelia, vis vien anas kreivus bus

  Prieš 5 dienas
 • VARNAS

  Nuoroda

  Baisus gi cia ivykis.Palaidokit akmeni ir pastatykit paminkla.

  Prieš 5 dienas
 • Nu

  Nuoroda

  Jeigu jau nuvertė, tai galėtų surinkęs savo chebrą ir į vietą pastatyt!

  Prieš 5 dienas
 • giedre

  Nuoroda

  pojaunis vaikinas, matyt dar neprates gert , reikejo sugerovam pamokyt , kad isgerus negalima vaziuot ,pesciomis reikia eit arba pamiegot kol prasiblaivis , o jeigu neturi teisiu vairuot tai paprasyt kas jas turi ir kad butu blaivus arba isgeres kiek leidziama parveztu.

  Prieš 5 dienas
 • tarp kitko

  Nuoroda

  ten ženklas stovi 30 km/h, tai ko dar reikia?

  Prieš 5 dienas
 • Ne

  atsakymas į: tarp kitko Nuoroda

  40

  Prieš 5 dienas
 • niekas

  Nuoroda

  ant kelio neturetu,paminklu statyti

  Prieš 5 dienas
 • Kokio kelio?

  atsakymas į: niekas Nuoroda

  Už kokių 20 metrų - prie kelio? Gal nereikia skraidyti?

  Prieš 5 dienas
 • Bobūnė

  Nuoroda

  reiks tam žmogeliui už arielkas padarytas jo galvoj paslydimą pasekmes daug dirbti, kad atlyginti žalų ir dar baudas sumokėti. Turėtų prisidėti ir tie, katrie kartu gėrė ir išvarė dar arielkos ieškot. Turėtų viešai atidirbti ir pasižadėti nebepijokauti! Gal bendruomenė tokį teismų gali pritaikyti?

  Prieš 5 dienas
Įkelti daugiau