Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Sūnus prašo tėvo:
– Ar galėtum man šiam vakarui paskolinti mašiną?
Tėvas sūnui:
– O tai kam tau tada kojos?
– Viena stabdžiams spausti, kita – greičio pedalui.

Komentaras

Sveikuolis:„Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti."

Skaityti komentarus (1)

Anykštėnas Juozas Ratautas turi priekaištų Anykščių miestą žiemą prižiūrinčioms tarnyboms. Pastabas jis kol kas išsakė feisbuke.


"Šaligatvių valymas pastaruoju metu įgavo keistoką prasmę. Traktoriukas dalį sniego nustumia į šonus, dalį jo prispaudžia prie žemės ir sumindo, o gale pastatytas agregatas gausiai „patręšia“ pravažiuotą ruožą druska. Ši, reaguodama su sniegu, pagamina šlapią, klampią masę, liaudiškai vadinamą marmalynę. Įtariu, kad nauji paslaugos tiekėjai siekia perauti anykštėnus gumine avalyne. Kita vertus, nėra ko karantino metu vaikščioti... Likite namie!", - rašo J.Ratautas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Ir vėl turbūt laimėtas konkursas yra mažiausia kaina !!!!

  Prieš 3 dienas
 • Valė

  Nuoroda

  Šaligatvių valymas pagaliau pajudėjo, ačiū Ratautui.

  Prieš 4 dienas
 • D.:)

  atsakymas į: Valė Nuoroda

  Reikia rinkti parašus už Juozą, kad paskirtų mero patarėju (į laisvą vietą) . Manau būtų daugiau naudos rajonui ir gyventojams, lyginant su daktaro patarimais sėdint patarėjo kėdėje.

  Prieš 3 dienas
 • Jooo

  atsakymas į: D.:) Nuoroda

  Donaldai, nebūk vaidmainiu

  Prieš 3 dienas
 • Šaunuolis

  Nuoroda

  Ponas Ratautas,nors vienas žmogus išdriso pasakyti,kad tokiu šaligatviu nevalytu dar gyvenime nebuvo,bristi per sniega reikia,arba per koše šlapia,kol į darba nueini,baisu,netvarka,kur valdžia,kad nemato!!?priimkit žmones i darba!!!

  Prieš 4 dienas
 • o tai

  Nuoroda

  Pakeltis negali duoti gatavos sunkos,juk aerodromams lektuvų sileidimo takams valyti tą sunką tiekia,ar nebe?

  Prieš 4 dienas
 • senjorė

  Nuoroda

  manyčiau kad p. Ratautas yra atsakingas žmogus ir jeigu parašė, kad šaligatviai blogai valomi, tai yra tiesa, neskleis gi anykštėnams žinomas žmogus melagingų žinių

  Prieš 4 dienas
 • Ee

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  Reikalas tas, kad rajono informacijos laikraštis skelbdamas piliečio nuomonę nepatikrino informacijos teisingumo bent iš trijų skirtingų šaltinių. T.y. nepateikė nei savivaldybės administracijos atsakingų pareigūnų vertinimo, nei paslaugos teikėjo komentarų apie atliekamus darbus. Taigi galima daryti prielaidą, kad pažeidė visuomenės informavimo etikos kodeksą ir pažemino darbuotojų, vykadnčių valymo darbus orumą, bei įmonės reputaciją skelbdamas tendecingą vieno, galimai suintersuoto asmens atsiliepimus apie viešąsias paslaugas. Manau reikia sudaryti rajono tarybos narių komisiją ir ištirti šį faktą.

  Prieš 4 dienas
 • Be be

  atsakymas į: Ee Nuoroda

  o tau triušiai nesispardo galvoje?

  Prieš 4 dienas
 • Jooo

  Nuoroda

  Galėtų visai nevalyti, žmonės mažiau vaikščiotų, o kam labai reikia nubristų per pusnis. Būtų geriau, nei druska košę padaro.

  Prieš 5 dienas
Įkelti daugiau