Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Sūnus prašo tėvo:
– Ar galėtum man šiam vakarui paskolinti mašiną?
Tėvas sūnui:
– O tai kam tau tada kojos?
– Viena stabdžiams spausti, kita – greičio pedalui.

Komentaras

Sveikuolis:„Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių rajono tarybos narys, liberalas Kęstutis Indriūnas siūlo priimti nepopuliarų sprendimą - apmokestinti pravažiavimą pro Anykščius.


"Manau, kad įvažiavimą ir pravažiavimą per miestą reikia padaryti mokamą, kad ir po vieną eurą.Paskutiniais metais labai išaugo transporto judėjimas, būtų papildomos lėšos infrastruktūros išlaikymui. Kadangi Anykščiai siekia tapti kurortu, norime būti lėtu miestu,tai ,manau, kad tokie pakeitimai būtų naudingi", - dėstė K.Indriūnas.

 Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • oba

  Nuoroda

  kažin ką jis rūko?

  Prieš 3 dienas
 • manyčiau

  atsakymas į: oba Nuoroda

  žolų

  Prieš 2 dienas
 • Visiems liberalams

  Nuoroda

  Reiketu žinoti, kad uždedant mokesčius Tautai-pirma reikia suteikti pajamas!!!

  Prieš 3 dienas
 • Pensininkas

  Nuoroda

  O ar jus pagalvojot kaip pensininkams,kurie viena karta per savaite atvaziuoja maisto nusipirkt o i miesta negalima ivaziuot ,tai kaip patempt maisus su produktais iki Bikuvos ,jei ten masina paliks

  Prieš 3 dienas
 • A1

  Nuoroda

  Per ilgai gal užsidėjo šiltoje kėdėje,kad tokios mintys kyla,

  Prieš 3 dienas
 • Piatra

  Nuoroda

  Aš galec dirbt kasynyku prie Spartaką arbe prie Traskunu, bo ti yra didžiausis eismus. Turiu 2 didelas tases permetamas per peti

  Prieš 3 dienas
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Dėkui kad priminėt. Par senatvy užumiršau paminet, ksd musu seniunas labai rupestingas žmogus ale mokesčius užu kelius turetu rinkt rajona valdžia ir paskirstyt seniunijam.

  Prieš 3 dienas
 • Sauliuk,

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  negražu save girti, tegul kiti pagiria

  Prieš 3 dienas
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Labaj gera mintis. Raiktų apmokestint ir kelius einančius pra Svedasis. Surinktume gražaus pinigėlia, bo pra Svedasis labai daug važiuojančiu. Tadu mažnėt už tas pinigus kiauilių kompleksu patvarkyt, kad taip smardvės neskleist ir kapines mažnetu išplėst, ba jau vietas nedaug beliki. Dėkui ponas Indriunas užu takiu mintį.

  Prieš 3 dienas
 • Chi chi

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Kaip čia šį kartą nepagyrei seniūno?

  Prieš 3 dienas
Įkelti daugiau