Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Sūnus prašo tėvo:
– Ar galėtum man šiam vakarui paskolinti mašiną?
Tėvas sūnui:
– O tai kam tau tada kojos?
– Viena stabdžiams spausti, kita – greičio pedalui.

Komentaras

Sveikuolis:„Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti."

Skaityti komentarus (1)

Vilniuje gyvenantis fotomenininkas Vytautas Janulis pasidalijo istoriniais kadrais iš 1991 metų sausio įvykių.


"Turiu daug užfiksuotų kadrų, tačiau nesutvarkyti negatyvai guli ir laukia", - sakė V.Janulis, suteikdamas viltį dar pamatyti naujų fotografijų.

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Vidūnas

  Nuoroda

  Daug padarei, gerai, čia istorija mums ir mūsų jaunimui. Dirbk ir toliau Vytautai, bet didink tempą????

  Prieš 4 dienas
 • nu jo, tiek svarbu, kad per 30 metų nebuvo kada.. nors suskaitmenint galėjo... šiaip taip vestuvininkų fotografai nuotraukas jau iš ryto pateikia... :)

  Prieš 4 dienas
 • Ačiū

  Nuoroda

  Puikus žmogus ir fotografas. Sėkmės Vytautai Januli!

  Prieš 4 dienas
 • Kur čia tie traktoriai prie aukštakalnio dirbtuviu

  Prieš 4 dienas