Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

Nuostabus laikas! Per pastarąją parą, pirmą kartą (!) istorijoje į greitąją pagalbą nesikreipė nei vienas ligonis dėl vidurių infekcijos! O juk tik pradėjome plauti rankas...

Komentaras

Ungele:„Jeigu pilvu suks reiškia Kavarcka virusus koks gali būt.Visam pasauly isgarsesma ,a turistų a turistų tada.Pinigus giminių UAB siupeliais kabins"

Komentuoti

Šiuolaikinės skalbimo mašinos turi daug patogių funkcijų, palengvinančių mūsų buitį.

Tačiau su naujausiomis technologijomis atsiranda ir didesnė gedimų rizika. Jei iki šiol be priekaištų veikusi skalbimo mašina pradėjo „spyriotis“ ar tiesiog staiga nustojo veikusi – būtina identifikuoti gedimo priežastį ir ją kuo greičiau pašalinti. Ką daryti, jei sugedo skalbimo mašina?

 

 Dažniausios gedimų priežastys

 Skalbimo mašinos gali sugesti dėl skirtingų priežasčių, tačiau kai kurios pasitaiko dažniau nei kitos. Jas svarbu identifikuoti tam, kad galėtumėte įvertinti, ar gedimas rimtas, ar jums reikalingi meistrai, ir kokių klaidų geriau nedaryti, kad dar labiau nepakenktumėte prietaisui.

 Mašina staiga nustojo veikti arba neįsijungia. Toks gedimas gali reikšti, kad kyla problemų dėl elektros. Patikrinkite, ar namuose apskritai nedingo elektra. Apžiūrėkite kištukinį lizdą. Pabandykite įjungti į jį kitą prietaisą ir pažiūrėkite, ar veiks.

 Nešyla vanduo. Dažniausiai šį gedimą sukelia kaitinimo elemento trikdžiai arba sutrikęs energijos tiekimas į jį. Tokiu atveju geriau nebandyti problemos spręsti savarankiškai – prietaisui reikalingas profesionalus skalbimo mašinų remontas.

 Skalbyklė stipriai bilda. Neišsigąskite – labai dažnai tai reiškia, kad į skalbyklę pateko pašalinis objektas: monetos, raktai, žiebtuvėlis ar pan. Taip pat gali būti, kad netolygiai paskirstėte skalbinius, todėl reikėtų stengtis jų nedėti susuktų į gumulą. Bildėjimą gali sukelti ir išsiderinę guoliai ar netinkama prietaiso pozicija.

 Neatsidaro durys. Tai dar vienas dažnesnių gedimų. Gali būti, kad ne visiškai išbėgo vanduo, užsikirto vidinė spyna ar tiesiog sugedo durų mechanizmas. Tokioje situacijoje galite pabandyti išjungti prietaisą iš elektros tinklo ir atlaisvinti dureles. Jei nepavyks, jums reikalingas buitinės technikos remontas ar bent jau apžiūra.

 Nebėga vanduo. Dažnu atveju tai ne pačios skalbimo mašinos, o santechnikos problema. Reikėtų patikrinti vandens žarną, vožtuvą ir filtrą. Tai reikėtų daryti labai atsargiai, kad nepakenktumėte prietaisui. Jei nesate patyrę, geriau ieškoti specialistų pagalbos.

Kur kreiptis?

 Jei sugedo skalbimo mašina ir nežinote, kur kreiptis, rekomenduojame nepulti skambinti pirmam meistrui iš skelbimų portalo. Geriausia kviesti žmogų, kuris turi patirties tvarkant skalbimo mašinas – jie išmano skirtingų gamintojų prietaisus ir gali pasiūlyti optimaliausią problemos sprendimo būdą.

 Specialistų ieškokite tarp įmonių, kurių pagrindinė veikla – technikos remontas. Tokios įmonės veikia skaidriai, todėl į namus įsileisite patikimus meistrus, kurie ne tik savo darbą atliks profesionaliai, bet ir maloniai bendraus, laikysis terminų ir suteiks reikiamas konsultacijas. Skalbimo mašinų remonto bendrovės dėl didesnio darbų pajėgumo gali suorganizuoti specialisto į namus paslaugą pigiau ir greičiau nei pavieniai meistrai.

 

Užsak. Nr. 117