Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

- Каip planuoji praleisti vasarą?
- Birželį ir liepą būsiu namuose, o rugpjūtį jau reikės aplankyti parduotuvę...

Komentaras

Leonas Alesionka - apie galimybių pasą:„Vertinu gerai. Ypač tada, kai skiepai bus laisvai prieinami ir tereikės tik noro pasiskiepyti. Kitos pasaulio šalys ruošiasi eiti būtent šiuo keliu. Persirgęs ir paskiepytas yra nepavojingas nei sau, nei šeimai, nei visuomenei."

Skaityti komentarus (7)

Anykščių ligoninei trūksta gydytojų specialistų ir ši problema tampa vis aktualesnė.Į tai dėmesys atkreipiamas Anykščių rajono savivaldybės ligoninės 2021–2023 metų strateginiame veiklos plane.

 Anot laikinojo Anykščių ligoninės direktoriaus Daliaus Vaigino, šiuo metu pasiektas įstaigos medicinos darbuotojų vidutinis amžiaus rodiklis yra 53 metai. 

"Nepavyksta pritraukti pakankamai jaunų darbuotojų, todėl po kelerių metų Ligoninei gali būti sudėtinga organizuoti dalies paslaugų teikimą dėl atitinkamos srities specialistų trūkumo", - strateginiame veiklos plane dėsto D.Vaiginas.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jo

  Nuoroda

  trūksta ir sesučių,dirbama po vieną,kas už tai atsako,ir vėl krūvių nėra?

  Prieš savaitę
 • Studentas

  Nuoroda

  Vienas mano draugelis studijuojantis mediciną kartą man pareiškė. Baigsiu mokslus, tai darbas tik Vilniuje, na dar galiu dirbti Kaune arba tada be šių dviejų miestų lieka užsienis. Neisiu į jokias rajonines ligonines, nes tenai jaunas gydytojas neturi priemonių tobulėti ar kelti savo kvalifikaciją.

  Prieš 3 savaičių
 • Anyksciai

  Nuoroda

  O kiek gabiu Anykstenu pabaige medicinos mokslus gydo kitu saliu gyventojus jie Anyksciu ligoninei nebuvo reikalingi

  Prieš 3 savaičių
 • Anykščiai irgi

  atsakymas į: Anyksciai Nuoroda

  Žinau tokių. Ir mano vaikas gydo užsienyje. Nebuvo blogai ir Lietuvos ligoninėje, bet dabar geriau ir daug kartų.

  Prieš 3 savaičių
 • Vitalija

  Nuoroda

  Gaila,kad sugriovė visą sistemą.Kai baigdavai mokslus tarybiniais laikais gauni paskirima dirbt ir turėdavo atidirbt kokius 5metus.Dabar jau nebereikia atidirbt.Medikus ruošiami užseniui.Už tai trūksta gyditojų,rajonuose.Niekas negalvojo,kad pasens mokytojai,medikai.Jų jau dabar visur jaučiamas trūkumas.Nes valdžia nieko per 31m.nieko nepadarė.

  Prieš 3 savaičių
 • Kempėji

  Nuoroda

  Ir tu negi jau in eini

  Prieš 3 savaičių
 • Karamba Bliamba !

  Nuoroda

  Negi šitas senas ir nudėvėtas prezervatyvas taip priskreto, kad jo neįmanoma numauti ir išmesti į šiukšlių konteinerį ?!

  Prieš 3 savaičių
 • Leonas Alesionka

  Nuoroda

  Naujosios ligoninės atidarymo iškilmėse salėje susirinkusiems medikams ir atvykusiems svečiams pasakiau: "Sienos negydys ! ". Ir laikas parodė, kad buvau teisus. Iki šiai dienai ir sienos spėjo apsitrinti, ir aparatūra susidėvėti, ir medikai pasenti bei numirti, o norinčių dirbti Anykščių ligoninėje jaunų gydytojų eilė nestovi. Taip ir "užkampėja" Anykščiai... Ir nereikia čia rajono valdžiai apsimetinėti "šlangomis", kad jie neva nesuranda priežasties ir nemato kas kaltas. O dar vis tebestovinčios sienos kerpėja, bet pačios niekaip nenori gydyti...

  Prieš 3 savaičių
 • n.

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Pritariu.Visus atsakymus zino Anyksciu vizijos kurejai.Ar baznytkaimis gali tureti geras paslaugas teikiancia ligonine?Mus sveikatins sanatorijos,tyras oras ir t.t. juk Anyksciai beveik ''kurortas''

  Prieš 3 savaičių
 • Klausimas Vaiginui

  Nuoroda

  Vaiginai, tai koks ten idiotas kišo neišmanydamas nagus ir susprogdino unikalų YAG lazerį ? Ir kodėl dvi med. seselės, visą tai matę. bijojo pasakyti su tuo lazeriu dirbusiam gydytojui, kas tai padarė? Bijojo, kad praras darbą, nes tu joms keršysi. Nesijauti niekšu, a ?

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau