Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

- Каip planuoji praleisti vasarą?
- Birželį ir liepą būsiu namuose, o rugpjūtį jau reikės aplankyti parduotuvę...

Komentaras

Leonas Alesionka - apie galimybių pasą:„Vertinu gerai. Ypač tada, kai skiepai bus laisvai prieinami ir tereikės tik noro pasiskiepyti. Kitos pasaulio šalys ruošiasi eiti būtent šiuo keliu. Persirgęs ir paskiepytas yra nepavojingas nei sau, nei šeimai, nei visuomenei."

Skaityti komentarus (7)

Atėjus pavasariui į gatves išrieda dviratininkai ir paspirtukų vairuotojai. Ir nors žiema dar niekaip neužleidžia vietos pavasariui, policijos pareigūnai pastebėjo, kad šiltuoju metu laiku ypač padaugėja ne tik dviratininkų, bet ir važiuojančiųjų elektriniais paspirtukais. Eismas tampa intensyvesnis, visi eismo dalyviai privalo būti dėmesingesni, atidesni ir tolerantiškesni vieni kitiems.
Policija primena, kad asmuo, važiuojantis paprastu paspirtuku, riedučiais, riedlente yra laikomas pėsčiuoju ir turi vykdyti Kelių eismo taisyklėse numatytas pėsčiųjų pareigas. Elektriniais paspirtukais važiuojantys asmenys privalo vadovautis dviračių vairuotojams skirtais reikalavimais. Pareigūnai įspėja, kad vienas iš esminių dalykų – judėjimas paspirtuku ar dviračiu per perėją. Kelių eismo taisyklėse nurodyta, kad dviračių vairuotojams draudžiama kirsti važiuojamąją dalį važiuojant pėsčiųjų perėjomis (64.9 p.). Kirsdamas ją, paspirtuko ar dviračio vairuotojas privalo nulipti nuo transporto priemonės ir ją vestis šalia. Labai dažnai to nepaisoma - į pėsčiųjų perėją staiga įskrieję dviratininkai, paspirtukų vairuotojai rizikuoja savo gyvybe - staigus išriedėjimas į gatvę mažina galimybę kitiems vairuotojams sustoti laiku.

 

 

Anykščių rajono policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Cekava

  Nuoroda

  Ar yra dar savivaldybės saugaus eismo komisija, kuri spręstų su saugaus eismo organizavimu susijusius klausimus rajono teritorijoje ar dabar viską tvarko seniūnas su policijos komisariatu?

  Prieš 2 savaičių
 • Vanda

  Nuoroda

  ce kai silta buva tai ant man jau vienas uzvaziava nespeja sustabdyt a ir jam aplinkt man nebuva kur , masinu pristatyta dauk , ce buva pre iki krautuves .

  Prieš 2 savaičių