Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

Nuostabus laikas! Per pastarąją parą, pirmą kartą (!) istorijoje į greitąją pagalbą nesikreipė nei vienas ligonis dėl vidurių infekcijos! O juk tik pradėjome plauti rankas...

Komentaras

Ungele:„Jeigu pilvu suks reiškia Kavarcka virusus koks gali būt.Visam pasauly isgarsesma ,a turistų a turistų tada.Pinigus giminių UAB siupeliais kabins"

Komentuoti

Konkursą užimti Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktoriaus pareigoms laimėjo Renata Gudonienė.

 Šiame konkurse dalyvavo du pretendentai.

Konkursas išsiskyrė tuo, kad jį paskelbus, vėliau buvo pakeistos jo sąlygos. Ankstesnėse sąlygose buvo nurodytas reikalavimas mokėtis vieną iš Europos Sąjungos kalbų arba rusų kalbą. Naujose konkurso sąlygose nebeliko rusų kalbos, o Europos Sąjungos kalbos mokėjimo lygis padidintas nuo B1 iki B2. Klausimą dėl rusų kalbos įrašymo į konkurso sąlygas Anykščių rajono tarybos posėdyje iškėlė buvęs Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius, rajono Tarybos narys Audronius Gališanka.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Bjauri boba skundikė.

  Prieš savaitę
 • Merui

  Nuoroda

  Kas tikrino R. Gudonienės anglų kalbos žinias? Pikti liežuviai kalba, kad ji nemoka šios kalbos B2 lygiu, vadinasi negalėjo laimėti konkurso.

  Prieš savaitę
 • Dėmesio

  Nuoroda

  Tekste yra keletas klaidų, gal reikėtų jas ištaisyti...

  Prieš savaitę
 • Kodėl čia visus durniais laiko del tų konkursų.jJuk aiškūs kokie nuostabūs tie konkursai. Ištobulinti, teisingi.

  Prieš 2 savaičių
 • ???

  atsakymas į: A Nuoroda

  Gal dar anykšta pasidomėtų kaip Česlikauskienė visai be konkurso atsirado sporto centre? Tubis juk iškrapštęs buvo iš ten abu su Čepuliu.

  Prieš savaitę
 • Tikrai

  Nuoroda

  Kodėl bijom paklausti arba šiuo atveju tiesiog pasakyti, kad Renata verta dar net ne tokio posto arba pareigų. Protinga, tolerantiška, kutūringa, o svarbiausia, ne melagė ir ne trintukė. Šis postas nevertas Renatos. Suvaryta įstaiga, kaip viską iškuopti?

  Prieš 2 savaičių
 • Nu laba diena

  atsakymas į: Tikrai Nuoroda

  Ne melagė emė ir pamelavo, kad yra ne melagė. Gaila tik įstaigos ir labai įdomu kas bus su rajono verslu ir turizmu, o Renata tai išeis iš ten paskutinė, jai viskas bus gerai tikrai.

  Prieš savaitę
 • Tikrai

  atsakymas į: Tikrai Nuoroda

  Neseniai vienas kolega vakstietis sakė, kad mėšlas dabar deficitas. Tai gal padės išsikuopt :) Jeigu būnant įstaigos direktoriaus pavaduotojos vietoje nepakako rįžto ar laiko tam padaryt. Kamgi taip viską čia išversti reikia? Bus ajcija DAROM :)

  Prieš 2 savaičių
 • Juozas R.

  Nuoroda

  Ko jūs ginčijatės! Abu merai gyvi, galima jų paklausti. Kęstučio- kokiom aplinkybėm p. Gudonienė buvo atleista iš VIC direktorės pareigų, Sigučio- kodėl tos aplinkybės jam pasirodė nesvarbios. Ko bijot? Ne Baltarusijoje gyvenam, merai su automatais nevaikšto.

  Prieš 2 savaičių
 • Chm?

  atsakymas į: Juozas R. Nuoroda

  Nebūk, Tamsta toks tikras. Ne vien merai Anykščiuose diktuoja valdžios politiką. Ką gali žinoti ką draugiško vizito metu, valgant keptą paršelį užgiariant skaidriais, gaivinančiais gėrimais aptarinėjo delegacijos vadovas ir ką dovanų parsivežė iš tos šalies...?

  Prieš 2 savaičių
Įkelti daugiau