Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

Nuostabus laikas! Per pastarąją parą, pirmą kartą (!) istorijoje į greitąją pagalbą nesikreipė nei vienas ligonis dėl vidurių infekcijos! O juk tik pradėjome plauti rankas...

Komentaras

Ungele:„Jeigu pilvu suks reiškia Kavarcka virusus koks gali būt.Visam pasauly isgarsesma ,a turistų a turistų tada.Pinigus giminių UAB siupeliais kabins"

Komentuoti
Remigijus Bimba 2019 m. įsiamžino prie pirmosios Olimpinių žaidynių vėliavos, kuri buvo iškelta 1920 m. vasaros olimpinėse žaidynėse Antverpene. Olimpinių žaidynių vėliava saugoma Antverpeno archyve (Belgija).

Kultūrizmo akademija informuoja, kad nuo kovo 31 dienos pareigas pradėjo eiti naujas Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba.


Anykščių rajone, Kurkleliuose, užaugęs Remigijus Bimba yra Lietuvos kūno kultūros akademijos (dabar – Lietuvos sporto universitetas) kūno kultūros ir sporto alumnas. Per tris dešimtmečius R. Bimba sukaupė didelę darbo patirtį. Dirbo Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos Trenerių tarybos pirmininku, Teisėjų kolegijos pirmininku, Lietuvos nacionalinės kultūrizmo ir fitneso rinktinės vyriausiuoju treneriu. Pastaruosius penkerius metus buvo Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjungos oficialaus leidinio „Sąjungos balsas“ sudarytojas ir redaktorius. Nuo 2003 m. yra IFBB tarptautinės kultūrizmo ir fitneso kategorijos teisėjas. Organizuoja ir sistemingai vykdo trenerių mokymus, rūpinasi jų kvalifikacijos kėlimu.
„Didelė garbė būti išrinktu Kultūrizmo akademijos vadovu. Tai labai rimtos pareigos ir pasitikėjimas. Esu įsitikinęs, kad sugebėsiu įgyvendinti Kultūrizmo akademijos planus ir pasiekti užsibrėžtus tikslus“, – pranešime teigia R. Bimba.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Dainius

    Nuoroda

    Šaunuolis tik sėkmės ...prisimenu miškeli jo inventoriu...ir fudbolo lošimus..jis vaikas zinojo ko nori..

    Prieš savaitę