Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Skaityti komentarus (3)
Šiandien ryte miestą nušniojusi liūtis ir vienintelį kartą kažkur miesto centre žiebęs griaustinis sutrikdė kelių įstaigų ir įmonių darbą, pagadino jų kompiuterius.

 

Šiandien ryte  miestą nušniojusi liūtis ir vienintelį kartą kažkur miesto centre žiebęs griaustinis sutrikdė kelių įstaigų ir įmonių darbą, pagadino jų kompiuterius.

Šiandien ryte per liūtį ir bene vienintelį kartą nugriaudėjusį griaustinį sugedo vienas iš trijų pašto salėje dėl mokesčių priėmimo dirbusių kompiuterių. Pasak operatorės, sulig griaustinio trenksmu kažkas blykstelėjo skeneryje ir po to net konsultuojamiems pašto darbuotojams kompiuterio atgaivinti nepavyko. “Neprikėlė“ jo ir iš Utenos atvažiavę specialistai, tad išsivežė į Uteną, - sakė pašto viršininkas Jonas Sudeikis, manantis, kad specialistams visgi pavyks atkurti kompiuteryje sukauptus duomenis. – Beje, tuo pačiu metu sugedo ir pašto apsaugos sistema“, - pastebėjo viršininkas.

Iki popietės dėl griaustinio liko be ryšio „Lietuvos ryto“ Anykščių atstovybės darbuotojai. Žaibo iškrova „nukirto“ atstovybės modemą.

Miesto centro gyventojai tvirtino po žaibo ir nugriaudėjusio griaustinio pastebėję dūmus ties Anykščių kooperatyvo pastatu. Kooperatyvo darbuotojai neneigia, kad griaustinis trenkė būtent į jų pastatą, tačiau akivaizdžių nuostolių nepastebėjo.

Visgi po griaustinio kooperatyvas liko be interneto, kurio meitrams, bent jau iki 16 – os valandos, atstatyti nepavyko.

Jonas Junevičius
jonas.j@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta