Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Skaityti komentarus (3)
Traupyje egzotiškų varlyčių kolekcija įsikūrusi dirbtiniuose tvenkiniuose.
Poezijos pavasario paukštė, apskridusi Lietuvą, apsilankiusi Anykščiuose, Kurkliuose ir Svėdasuose, išplasnojo, tačiau poezijos pavasaris mūsų rajone užsitęsė…Būrelis “Marčiupio" klubo literatų mažą poezijos šventę dovanojo traupiečiams ir, žinoma, rajono savivaldybės merui S. Obelevičiui.

Poezijos pavasario paukštė, apskridusi Lietuvą, apsilankiusi Anykščiuose, Kurkliuose ir Svėdasuose, išplasnojo, tačiau poezijos pavasaris mūsų rajone užsitęsė…Būrelis “Marčiupio" klubo literatų mažą poezijos šventę dovanojo traupiečiams ir, žinoma, rajono savivaldybės merui S. Obelevičiui.Apie tai parašė “Marčiupio” klubo koordinatorė Rita Tulušienė.

Pask jos,  Pilnas autobusas literatų, dainininkų iš Anykščių apžiūrėjo Traupio botanikos sodą. Meras nuotaikingai pasakojo apie kiekvieną augalą, jo savybes bei paskirtį. Sužinojome, kad Adomas buvo sugundytas visiškai ne obuoliu(tada obuoliai buvo laukiniai ir labai rūgštūs), bet CIDONIJOS vaisiais. A. Obelevičienė palydėjo iki vandens telkinių, kurie karštą vasaros dieną puiki pramoga ne tik egzotiškų varlyčių kolekcijai.

Aprodydamas gėlynus, meras pažadėjo, kad jo kadencijos laikotarpiu miestas skendės gėlėse. Žinoma, trumpai pristatė per du mėnesius nuveiktus darbus, pateikė Anykščių ateities viziją.

Esame labai dėkingi merui už svetingumą, visiems labai patiko iškyla gamtoje su poezijos posmais ir dainomis.

 

 

 

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta