Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)
Trečiadienio pavakare Anykščių rajone, kelyje “Anykščiai – Troškūnai – Panevėžys", Jackagalio kaimo teritorijoje įvykusioje avarijoje žuvo du vyrai ir moteris.

Žiauri avarija nutraukė trijų anykštėnų gyvybę. Vakar nuo kelio nuvažiavus ir kelis kartus apvirtus automobiliui ,,BMW 316“, per langus iškrito ir mirtinai susižalojo du vyrai ir moteris.Manoma, kad avarijos priežastis - alkoholis.

Įvykio vietoje žuvusi 46 metų Svetlana Ruzgienė policijai buvo žinoma kaip nevengianti pakelti stiklelio. Kaip manoma, už vairo sėdėjo šešeriais metais jaunesnis Vilius Mikėnas, kuris turėjo automobilio dokumentus ir vairavimo pažymėjimą.

Trečiasis automobiliu ,,BMW 316“ važiavęs 60 metų Juozas Vareika dar buvo gabenamas į ligoninę, tačiau jo gyvybės taip pat nepavyko išgelbėti.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta