Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)
UAB „Anykščių šiluma“ direktorius Virgilijus Vaičiulis ir UAB „Axis Industries“ vadovas Remigijus Baltrušaitis, pasirašydami sutartį, tikino, kad šilumos punktų renovacija bus atlikta numatytais terminais.
Birželio 4 dieną UAB „Anykščių šiluma“ ir UAB „Axis Industries“ vadovai Virgilijus Vaičiulis ir Remigijus Baltrušaitis pasirašė rangos sutartį, pagal kurią iki 2008 metų birželio 30 dienos bus modernizuoti Anykščių daugiabučių šilumos punktai.

Europos Sąjungos ir „Anykščių šilumos“ bei savivaldybės lėšomis finansuojamo projekto „UAB „Anykščių šiluma“ karšto vandens tiekimo tinklų rekonstrukcija“ vertė – 2 mln.156 tūkst.347 Lt. Iš šios sumos 899 tūkst.Lt skyrė „Anykščių šiluma“ ir 100 tūkst.Lt rajono savivaldybė. Rangovas buvo parinktas viešo konkurso, kuriame dalyvavo dvi bendrovės, būdu.

Pasak UAB „Anykščių šiluma“ direktoriaus Virgilijaus Vaičiulio, po minėto projekto įgyvendinimo, daugiabučių namų šilumos punktuose bus apskaitoma ne tik šiluminė energija, kaip dabar, bet ir karštas vanduo. Be to, karštas vanduo gyventojams bus tiekiamas ne iš katilinių, bet ruošiamas namų šilumos punktuose. Dėl to bus atsisakyta keturvamzdės šiluminės energijos tiekimo sistemos.

Naujoji šilumos punktų sistema „Anykščių šilumai“ padės išvengti komercinių nuostolių. „Jeigu gyventojai deklaruos mažesnį suvartojamo karšto vandens kiekį, negu fiksuos namų šilumos punkto skaitikliai, tuomet šiluminės energijos skirtumas bus įskaičiuotas į gyvatuko mokestį“, - sakė V. Vaičiulis.

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta