Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)
Rajono taryba nusprendė nuo 2007 metų rugsėjo 1 dienos likviduoti Anykščių A. Baranausko vidurinės mokyklos Burbiškio ir Kavarsko vidurinės mokyklos Janušavos pradinio ugdymo skyrius.

Burbiškio pradinio ugdymo skyriuje 2006 – 2007 mokslo metais mokėsi šeši 1 – 4 klasių mokiniai. Iki 2010 metų čia liks tik vienas mokinys. Tėvų susirinkime mokinių tėvai informavo, kad, likvidavus skyrių, jų vaikai vyks mokytis į Anykščių miesto mokyklas. Mokytojai Almai Taparauskienei bus pasiūlytas kitas darbas A. Baranausko vidurinėje mokykloje.

Švietimo skyriaus duomenimis, išlaikyti Burbiškio pradinio ugdymo skyrių, kai jame mokysis penki vaikai, iš viso kainuotų 44668 Lt. Tuo tarpu penkių vaikų Mokinio krepšelio suma yra tik 19979 Lt. Vieno vaiko išlaikymas per metus Burbiškio pradinio ugdymo skyriuje kainuotų 8934 Lt, kai vieno vaiko išlaikymas A. Baranausko vidurinėje mokykloje kainuoja tik 3100 Lt.

Kavarsko vidurinės mokyklos Janušavos pradinio ugdymo skyriuje 2006 – 2007 mokslo metais mokėsi devyni  1 – 4 klasių mokiniai, o iki 2010 metų liks trys...

Nuo Janušavos pradinio ugdymo skyriaus iki Kavarsko vidurinės mokyklos yra tik 3,5 km. Mokiniai į mokyklą bus pavežami UAB „Autovelda“ autobusais. Šiam ugdymo skyriui išlaikyti 2007 – 2008 mokslo metams papildomai  trūksta apie 23800 Lt.

Kavarsko vidurinės mokyklos direktorės Genės Leitienės duomenimis, Janušavos pradinio ugdymo skyriaus mokytojai darbo Kavarsko mokykloje nėra. „1962 metais gimusi mokytoja atsisakė persikvalifikuoti  ir tapti informatikos mokytoja, todėl kito darbo jai pasiūlyti negalime“, - rajono Tarybai sakė G. Leitienė.

 

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta