Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Skaityti komentarus (3)
Planuojama, kad kitas Seimo pirmininko V. Muntiano susitikimas su regionine žiniasklaida įvyks rudenį.
Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas, pirmadienį susitikęs su regionų ir rajonų žiniasklaidos atstovais, aptarė politines aktualijas, kalbėjosi regionams itin svarbiomis temomis. Pasak Seimo pirmininko atstovės spaudai, nemažai žurnalistų pareiškė susirūpinimą dėl "Lietuvos pašto" veiklos ir išsakė nuogąstavimus, kad vis siaurinant bendrovės paslaugų tinklą ir branginant paslaugas provincijos žmogui greit laikraštis taps nepasiekiamas.

Žurnalistams rūpėjo, kiek pinigų Seimas skiria informacijos viešinimui rajonuose. Seimo pirmininkas taip pat atsakė į gausius žurnalistų klausimus apie regionų atskirties problemas, aukštojo mokslo finansavimą, politinės reklamos korektiškumą.

Regionų žurnalistai po spaudos konferencijos dalyvavo konkurse "Politikos orakulas", kuriame atsakinėjo į klausimus apie Seimo darbą. Pirmąją vietą konkurse užėmė "Pasvalio laikraščio" vyriausiasis redaktorius Romualdas Stonkus, antrąją - "Alytaus naujienų" redaktorius Romas Burba , trečiąją - "Anykštos" žurnalistas Vidmantas Šmigelskas. Gali būti, kad tokį V. Šmigelsko įvertinimą lėmė jo atsakymas į klausimą, koks leidinys daugiausiai rašo apie politiką. “Stilius”, - šmaikščiai atsakė V. Šmigelskas. Visi konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti vardiniais Seimo pirmininko parkeriais.

Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta