Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)
Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Baura tikina, kad naujų automobilių pirkimas bus skaidrus, o informacija  – neslepiama nuo visuomenės.
Artimiausiu metu savivaldybės administracija rengiasi atnaujinti automobilių parką keturiais naujais automobiliais, kurių kiekvienas gali kainuoti nuo 50 iki 60 tūkstančių litų.

Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Baura dar nežino, iš kokių firmų ir kokie konkrečiai automobiliai bus perkami savivaldybei. „Mes parengsime viešo pirkimo konkurso sąlygas, kuriose bus numatyta konkretūs reikalavimai perkamam automobiliui. Pavyzdžiui, socialinės paramos skyriui skirtoje mašinoje turėtų būti galimybė į ją įvažiuoti invalido vežimėliui. Manome, kad vieno automobilio kaina galėtų būti nuo 50 iki 60 tūkst.Lt. Tačiau administracija viena galutinio sprendimo nepriims – pritarimo pirkti mašinas pagal nustatytas konkursines sąlygas bus kreipiamasi į rajono Tarybą, todėl apie konkretumus bus žinoma ir žiniasklaidai. Mes viešumu suinteresuoti“, - „Anykštai“ sakė A. Baura.

Bendrojo skyriaus vedėjo Audronio Gališankos teigimu, vienas iš naujų automobilių bus skirtas „savivaldybės vadovybei“. Patikimi šaltiniai savivaldybėje teigia, kad naujo tarnybinio automobilio labai geidžia vicemeras, socialdemokratas Donatas Krikštaponis. Antras lengvasis automobilis, pagal A. Gališanką, bus skirtas Socialinės paramos skyriui, o trečiasis – visai administracijai pagal poreikius. Į „poreikių“sąvoką, „Anykštos“ žiniomis , pretenduoja Architektūros ir urbanistikos skyrius. Ketvirtas automobilis bus mikroautobusas...

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta