Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Skambina draugas draugui ir sako:
- Klausyk, mes vakar degtinę gėrėm?
- Gėrėm.
- O alų gėrėm?
- Gėrėm.
- O raketinį kurą gėrėm?
- Na, gėrėm.
- Tu šiandien tualete buvai?
- Ne, nebuvau.
- Neik, Jonai, aš iš Japonijos skambinu...

Komentaras

kaimynas:„Kalbant apie maisto produktų kokybę, reikia pasakyti kad didžiausias kontrolierius- tai pirkėjas. Vertinant, kad mažose parduotuvėse dėl įvairių priežasčių pirkėjų skaičius labai nedidelis, būtų per didelė prabanga tyčia siūlyti iš galiojimo laiko ar kitokias nekokybiškas prekes. Kiek man žinoma, klaidų pasitaiko visur- didelėse parduotuvėse netgi daug dažniau, negu mažose."

Komentuoti
2019-10-23

Susitikimas

Spalio 26 dieną, šeštadienį, 15 val. Anykščių Angelų muziejuje - Sakralinio meno centre vyks susitikimas su ikonų tapytoja Dovile Sabaliauskaite "ANGELŲ IKONOGRAFIJA". Renginio metu bus pristatomos angelų tarnysčių rūšys, istorinė jų vaizdavimo apžvalga, rūbų ir atributų reikšmė, angelų vaidmuo įvairių siužetų ikonose.
Kūrybinių dirbtuvių metu gaminsime atvirukus auksavimo technika.

Skaityti daugiau...
2019-10-23

Paskelbti verslo apdovanojimų nominantai (11)

Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras paskelbė kandidatus į nominacijas lapkritį vyksiančiuose apdovanojimuose "Verslo žiburiai".

Skaityti daugiau...
2019-10-23

Žinią apie aplinkosaugos svarbą Lietuvos jaunimui siunčia Ilja Laursas ir Vladas Vitkauskas (1)

Šeštuosius metus iš eilės rengiamos moksleivių nacionalinės aplinkosaugos olimpiados veidais šiemet tapo verslininkas, investuotojas Ilja Laursas ir keliautojas, alpinistas Vladas Vitkauskas. Olimpiados ambasadoriais tapę Lietuvoje žinomi žmonės įsitikinę, kad dialogas su moksleiviais aplinkosaugos tema gali būti prasmingas, sprendžiant svarbias ekonomikos problemas bei stiprinant aplinkos tvarumą palaikančias kultūrines nuostatas.

Skaityti daugiau...
2019-10-23

Ligoninėje mirė nuo alkoholio apsinuodijusi moteris (16)

Spalio 22 dieną  apie 04.00 val. Anykščių ligoninės Anesteziologijos - reanimacijos skyriuje mirė 33-ejų moteris, kuri į ligoninę dėl galimo apsinuodijimo alkoholiu buvo pristatyta komos būsenos.

Skaityti daugiau...
2019-10-23

Šeštadienį vyks Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio dalyvio Antano Kraujelio–Siaubūno laidotuvės

Šeštadienį, spalio 26 d., įvyks paskutinio kovojusio partizano, ilgiausiai  (17 metų) sovietų okupacijai priešinusio Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio dalyvio Antano Kraujelio–Siaubūno laidotuvės.

Skaityti daugiau...
2019-10-23

Algirdas Kaušpėdas Anykščių viešojoje bibliotekoje pristatys savo novelių rinkinį (2)

Lapkričio 15 d., penktadienį, 16 val. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje architektas, grupės „Antis“ lyderis ALGIRDAS KAUŠPĖDAS pristatys savo pirmąją grožinę knygą „Gyveno kartą bičas ir kaimynas. Pokalbiai prie alaus“.

Skaityti daugiau...
2019-10-23

Skelbiami jaunimo kandidatai į Anykščių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą (4)

2019 m. spalio 28 d. 15 val. Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos atviroje jaunimo erdvėje ,,Idėjų labas” vyks jaunimo atstovų į Anykščių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą rinkimai. Bus išrinkti 2 jaunimo atstovai.

Skaityti daugiau...
2019-10-22

Teisus buvo Antanas Sniečkus! (V dalis) (9)

Fašistuojantis vienuolis

Vieną pavakarę išvažiavome į Balgos pilį. Pilies griuvėsiai - ant Aistmarių kranto, netoli pasienio su Lenkija miesto Mamonovo. Balga - vienas iš labiausiai reklamuojamų Kaliningrado srities lankytinų objektų : praktiškai visuose reklaminiuose lankstinukuose siūloma ją aplankyti. 1239 metais kryžiuočiai užėmė ir sugriovė prūsų pilį, o jau jos vietoje pastatė naują ,,trobesį“. Kionigsbergas rašytiniuose šaltiniuose minimas tik nuo 1255 -ųjų. Tad Balgos ,,piarinimas“, matyt, sietinas su ilga pilies istorija.

Skaityti daugiau...
2019-10-22

Mokyklos ruošiasi Helovyno šventei (9)

Anykščių rajono mokyklose populiarumo nepraranda Helovyno šventė.

Skaityti daugiau...
2019-10-22

Rajono moksleiviai išbando "girtumo" akinius (9)

Anykščių rajono visuomenės sveikatos biuro specialistai, rajono moksleiviams rengdami  prevencines paskaitas apie psichoaktyviąsias medžiagas, vaikams siūlo išbandyti "girtumo" akinius.

Skaityti daugiau...