Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Skaityti komentarus (1)

Praėjusią savaitę Anykščius užplūdo simboliai. Liberalsąjūdietis Lukas Pakeltis Anykščių konservatorių ir socialdemokratų valdančiąją koaliciją pavadino “raudonosiomis kregždėmis”, buvo patvirtintas Kurklių herbas, o meras S.Obelevičius iš spaustuvės parsivežė savo naujausią knygą “Gėlių kalbos paslaptys”.

 

“Žalias herbe yra slibinas, bet ši spalva simbolizuoja ne blogį, o Kurklių pievas...” – apie Kurklių herbo simbolių reikšmes kalbėjo Kurklių seniūnas Algimantas Jurkus. Mero knygoje rašoma, kad kiekviena gėlė turi savo reikšmę. Pavyzdžiui, jei kam įteiki medetkų, tuo pačiu pasakai “aš nugalėtas”. Iš simbolių pakankamai plačiai yra žinomas ir šis – “jei namo parsinešei dėžę alaus – lauk skandalo”. Ką apie simbolius manote Jūs?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Murkena

  Nuoroda

  O vieną iš esminių Anykščių rajono simbolių tai pamiršot!!! O kaip Kavarsko katinas???? Žinokit, dabar, atėjus pavasariui, į Kavarską plūste plūsta turistai ieškodami paminklo ar bent jau atminimo lentos, šventame šaltinyje nuskendusiam katinui... Deja, tenka juos nuvilti, kad rajono valdžia daug dirba ir tikrai nespėja, bet katinas įamžintas tikrai bus. Galvojam, kad reikia padaryt taip: cemente įspausti katino pėdelę ir viską įkomponuoti kur nors prie šaltinio... Tesiilsi kolega ramybėje... Ilgimės tavęs, brolau!

  Prieš 5 metų
 • Simbolinė

  Nuoroda

  Balnokit, broliai, žirgus! Čia simbolinis linkėjimas valdžiai. Koks skirtumas kaip tėkštis į žemę - plasnojant kregždute įsisegus rožę į atlapą ar trenktis kaip kokiam ... gabalui, rezultatas bus tas pats. Aišku, žiūrovams gražiau estetiškešnis vaizdas, bet kartais ir jiems norisi ekstrymo...

  Prieš 5 metų
 • Auris

  Nuoroda

  Jeigu svarbiausiu savaitės klausimu tapo simboliai, tai kažin kas Anykščiuose vyksta? Ar atlyginimus valdininkai gauna už tai, kad šliužų (drakonų) ir gėlių kalbą šifruoja? Norėčiau ir aš tokį darbą dirbti, sėdi sau prie kompo, "pievas" darai, paskui dar kokį laikraštėlį už mokesčių mokėtojų pinigus išleidi, ir esi pagirtas tarp vyrų, tfu, politikų, tfu, ir ne tarp politikų, nu, žodžiu, pagirtas ir tiek.

  Prieš 5 metų
 • Adelė

  Nuoroda

  Kalbėkime simbolių kalba: kas pas ką Anykščių savivaldybėje turėtų eiti su medetkų puokšte - kregždutės pas socdemus ar atvirkščiai? Nors, kai gerai pagalvoji, turėtų visa goveda susikibusi žygiuoti žaliomis Kurklių pievomis, nuleidę galvas, pralaimėję, valdžios netekę...

  Prieš 5 metų
 • Mindaugas

  Nuoroda

  Lukai, gal jau tu daryk ką nors, ne tik gražius pavadinimus kurk. Bet vis girdim šį jauną politiką daug šnekantį, bet darbų jo kaip ir nematyti. Ryžkis, tu gali! Ai6ku, jeigu dar nepraradai noro tapti meru

  Prieš 5 metų
 • Na

  Nuoroda

  Simboliai yra svarbu. Jei tavo simbolis kregždė reiškia yra kažkokios aliuzijos, apie dergimą tų kurie žemiau.

  Prieš 5 metų
 • nus

  Nuoroda

  Geriau nebūtų tokių simbolių kaip raudonos kregždės

  Prieš 5 metų
 • Petras

  Nuoroda

  Aš simbolių nesureikšminu. Kurklių herbas man gražus, raudonųjų kregždžių koalicija labai taiklus pastebėjimas.

  Prieš 5 metų
 • kurklietis

  Nuoroda

  ne slibinas,o drakonas.Istorijas apie drakonus žmonės pasakoja visame pasaulyje. Mūsuose drakonas – tai pavojinga, pikta pabaisa, iš kurios kadaise riteriai vaduodavo gražiąsias mergeles. Kinijoje Drakonas atrodo visai kitaip. Ten jis įkūnija visas teigiamąsias vyriškos natūros savybes: stiprumą, drąsą, kilniaširdiškumą kartu su išmintimi. Kartais jis būna nevaldomas ir nekantrus. Kaip ir Kiškio, taip ir Drakono ženklas laikomas ypatingai laimingu. Tuo tarpu kai Kiškis yra paprasto žmogaus laisvės simbolis, Drakonas siejamas su kilmingumu, su imperatoriaus rūmais.

  Prieš 5 metų
 • horoskopai

  atsakymas į: kurklietis Nuoroda

  reiškia Drakono ir Arklio metai bus labiau švenčiami nei Katės, Tigro ir kiti ?

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau