Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Skaityti komentarus (1)

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija nustatė, kad rajono savivaldybė interneto puslapyje išplatinusi privačių asmenų duomenis  (vardai, pavardės, tikslūs gyvenamosios vietos adresai, asmens kodai, būstų identifikacijos numeriai ir pan.), tai darė neteisėtai. Tiesa, jokių nuobaudų inspekcija neskyrė, nes privačius duomenis į interneto svetainę dėjusi darbuotoja jau nebedirba.

 

Ar už tokią veiklą turėtų būti baudžiamas SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS VILIUS JUODELIS, netinkamai kontroliavęs savo pavaldinių darbą? O gal, kaip sakė rajono Tarybos narys Raimundas Razmislavičius, sprendimai turi būti itin griežti, net su konkrečių darbuotojų atleidimu iš darbo?

O gal pritariate Seimo nariui Ričardui Sargūnui, jog rajono deputatai turėtų sudaryti specialią komisiją ir viską nuodugniai ištirti?

Ar jums, kaip ir merui Sigučiui Obelevičiui atrodo, kad „viskas baigėsi gerai...“?

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • KGB per amzius

  Nuoroda

  Jei Juodelis pavaldinius baudzia uz daug mazesnius nusizengimus, kuriuos net ne visada verciasi liezuvis vadinti nusizengimais (pvz: Rasalo nuobauda), tai ir pats privalo buti nubaustas. Kitaip tik eilini syki socdarmajedai parodys, kad jie lygesni.

  Prieš 5 metų
 • pastaba

  atsakymas į: KGB per amzius Nuoroda

  ne socdarmajedai - socdermakratai

  Prieš 5 metų
 • fdghfgasdfoia

  Nuoroda

  Siulau tema kitos savaites diskusijai.
  Kaip vertinate nuolat pries akis sokinejancias reklamas anykstos tinklapyje?
  Manote, kad tai puiku, o gal galvojate, kad anykstai visiskas galas, nes parsidave reklamoms ir negalvoja apie skaitytojus?

  Prieš 5 metų
 • jooo

  Nuoroda

  Siekiant, kad į Lietuvą ateitų žali žmogeliukai, reikia visais frontais diskrediduoti Lietuvos valstybę, tikėjimą teisingumu ir principu, jog prieš įstatymus visi lygūs. Tada lietuviai išskėstomis rankomis ir su gėlėmis lauks atenant „išvaduotojų“. Iš to kas vyksta panašu, jog tiek valstybės, tiek savivaldybės lygmeniu šis planas vykdomas. Ar atsitiktinai tokios problemos ryškiausiai kyla ten, kur valdžioje yra kagėbistų? Net ir duomenų išviešinimas tarnauja tam planui vykdyti - visi mato, kad vieni baudžiami už menkesnius nusižengimus, o kiti - kaltę suverčia tretiems patys būdami „nei prie ko“, nors įstaigos vadovas atsako už jos veiklą. Kodėl po to kai girtas policininkas sukelia avariją ir užmuša žmones atsistatydina generalinis komisaras, nors jis to policininko greičiausiai net akyse nematęs? Jis juk atsakingas už VISOS įstaigos veiklą. O čia vykdomų muilinimų pasekoje visuomenėje stiprėja taip kai kieno pageidaujamas neteisingumo jausmas. Jau dabar girdisi, kad jei ateitų rusai - eitų į jų pusę. Įdomu kiek žvaigždučių prie antpečių prilipdytų šeimininkas už sėkmingai atliktą operaciją rajone?

  Prieš 5 metų
 • tratata

  atsakymas į: jooo Nuoroda

  Šį piktą, pilną įtūžio žmogų reikėtų išvilkti į dienos šviesą. Atsikvošėk, žmogau, visur šviesu, balta, gėlytės kvepia... Išeik laukan iš savo kontoros ir įkvėpk gryno oro, gal tada žalieji žmogeliukai nesivaidens

  Prieš 5 metų
 • jomajo

  atsakymas į: jooo Nuoroda

  Kokia liguista Jūsų fantazija, stebiuosi. Taip gali komentuoti tik neadekvačiai mąstantis žmogus, visur matantis priešus, valdžiažmogius, ryklius ir kitokius šliužus...:) Atsitokėk, nurimk, atsibusk

  Prieš 5 metų
 • ?????

  atsakymas į: jomajo Nuoroda

  Plano vykdytojas? Ar tik Lietuva uz sviesta parduosiantis? Tokie kaip Jus aiskino, kad Lietuvai ir kariuomenes nereikia, nes Rusija niekam nebekelia gresmes.

  Prieš 5 metų
 • aisku

  atsakymas į: jooo Nuoroda

  Jei taip yra, tai aisku kodel kapitonas taip pyksta ant “Anykstos“ - paviesindama jo KGB anketa “Anyksta“ sukliude vykdyti plana. Bet ar atsilaikys “Anyksta“, jei uz jo tokios jegos stovi?

  Prieš 5 metų
 • Adekvatu

  Nuoroda

  Ar Juodelis nors kiek piko kai paviešino jo praeities duomenis ? Ne.
  Tai kodėl turėtų pikti kiti ?

  Prieš 5 metų
 • eik jau

  atsakymas į: Adekvatu Nuoroda

  Kaip nepyko - juk ir anyksta pakirsti bando manau ne atsitiktinai.

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau