Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Vicemeras, socialdemokratas Donatas Krikštaponis ketvirtadienį Mažeikiuose dalyvavo Kaimo turizmo asociacijos konferencijoje. Kaimo turizmos sodybos savininkas D.Krikštaponis į Kaimo turizmo asociacijos konferenciją išvyko darbo metu, tarnybiniu automobiliu, kurį vairavo savivaldybės vairuotojas.

 

Savivaldybės Bendrojo ir juridinio skyriaus vedėjas Audronius Gališanka „Anykštai“ patvirtino, kad vicemeras yra komandiruotėje. A.Gališanka sakė, kad mero vardu yra gautas kvietimas dalyvauti Kaimo turizmo asociacijos konferencijoje. D.Krikštaponis „Anykštai“ sakė, jog Kaimo turizmo asociacijos konferencijoje jis dalyvauja ne kaip verslininkas, o „kaip rajono vadovas“. Meras Sigutis Obelevičius atostogauja.

Taigi, vicemeras jokių interesų nesupainiojo, darbo metu į kitą Lietuvos pakraštį važiavo darbo reikalais.

„Anykščių Merfis“ apie tai parašė: „O kaip Krikštaponis atskiria, kada jis yra rajono vadovas, o kada verslininkas? Kita vertus rajono vadovas Krikštaponis juk gali verslininko Krikštaponio vizitines korteles ir jo kaimo turizmo sodybos reklamas dalinti. Tai būtų labai graži rajono vadovo parama privačiam verslui.“

O „Šaunuolis“ išdėstė: „Palaikau Donatą tegul važinėja. meras važinėja, tai kuo vicemeras blogesnis.“

Kaip manote, ar vyktų D.Krikštaponis į tokias komandiruotes, jei neturėtų kaimo turizmo verslo?

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Agnė

  Nuoroda

  O tai rajono meras jau Krikštaponis? Kas mūsų merui nutiko? Daržą gal ravi, reikia laiko

  Prieš 5 metų
 • Mykolas

  Nuoroda

  Noriu aplankyti Islandiją. Gal reikia kokių tai linkėjimų islandams nuo anykštėnų nuvežti? Gal kokią saldainių dėžutę įteikti? manau, akd būtų labai naudinga užmegzti kokius nors ryšius su jais. Beje, ir mano žmona norėtų važiuoti, Jeigu tarp valdininkų yra norinčių važiuoti, gal pavyktų sudaryti oficialią delegaciją ir išvažiuoti mokesčių mokėtojų pinigais? Rajono vadovus prašau informuoti, jeigu tokia galimybė atsirastų. ačiū.

  Prieš 5 metų
 • Kraštietė

  Nuoroda

  Kas per klausimas: ar vyktų? tai aišku, kad nevyktų. O ko jam ten važiuoti, jeigu neturi asmeninių interesų. Gerai, kai valdininkai prisidengę neva tarnybinėmis užduotimis gali atsipūsti nuo darbų ir susiorganizuoti va tokias va išvykas. Tik vieni kol kas po Lietuvą važinėja, kiti užsienio šalis lanko.

  Prieš 5 metų
 • Turistė

  Nuoroda

  Aš tai manau, jog viskas būtų gerai, jeigu vicemeras pateiktų ataskaitą, ką veikė tame renginyje. Jeigu paaiškėtų, kad kažkuom tas suvažiavimas buvo naudingas anykštėnams, viskas gerai vadinasi.

  Prieš 5 metų
 • Turistė II

  atsakymas į: Turistė Nuoroda

  Tai naudingas anykštėnams ir buvo, naudos gavo anykštėnas, verslininkas Donatas Krikštaponis. Nemokamas transportas, vairuotojas, ir dar įtariu kokius nors neblogus pietus gavo

  Prieš 5 metų
 • antanas

  Nuoroda

  Atstokit jūs visi nuo Donato. Žmogus tegul rūpinasi savo verslu, juk reiks kažkuo užsiimt baigus kadenciją. Vienas kitas šimtas litų į vieną pusę ar kitą, baisus čia daiktas. Kiti valdininkai dar ne tiek išvaisto...

  Prieš 5 metų
 • nu

  Nuoroda

  viskas legalu!

  Prieš 5 metų
 • nu-nu

  atsakymas į: nu Nuoroda

  Be negražu.

  Prieš 5 metų
 • soc.dėmė

  Nuoroda

  Baisiai liūdna diena man. Buvo pastoviai skelbiama neva aukščiausi mūsų reitingai, žadėjome per tris metus dadėti pensijos po 36 litus t.y. kompensuoti kai sau pasididinome po 2500 litų kas mėnesį ir Lietuvos žmonės mumis nusivylė, nepatikėjo pažadais....Prakišo ir mano Prezidentas ir net į ES parlamentą gavome mažiau procentų nei konservatoriai. Baisiai man liūdna diena, o kas bus jei ir anykštėnai nebebalsuos už Anykščių valdžią 2015m. Baisiai liūdna diena man. Gal reiktų jau rytoj padidinti pensijas iki 4800 litų kaip "nuskurdusios" graiko juk pinigų yra tik sau pasiimame, bet man sapnuojasi, kad SVARBIAUSIA ŽMOGUS t.y mano puseserė ir teta ir sūnus. Ir aš pati sau svarbus.

  Prieš 5 metų
 • jei

  Nuoroda

  Jei meras lieptų važiuotų kad ir į Skuodą

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau