Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Komentuoti

Finansų viceministras Vytautas Galvonas kaltinamas, neva ėmęs paskolą iš lažybų bendrovės savininko ir taip neva supainiojęs interesus. V.Galvonas teigia, kad į viešumą išėjusios sutarties kopija yra padirbta ir jis yra sąmoningai kompromituojamas.

Komentatorius "Burbulas" palaiko V.Galvoną: "Visiems juk aišku, kad Paksas nušalintas neteisėtai, todėl, kad neįtiko klanams. Dabar bandoma susidoroti su Galvonu.", o "Vaje vaje" šaipėsi: "Tikrai vaje kas darosi. Končita laimėjo Euroviziją, Šadžius suklastojo Galvoną, o jei dar tie prokurorai pasodins.... Kaip reikės gyventi ? Nebegausiu nei eršketų, nei ląstelių... Šalin rankas nuo Paksiaus chebros!"

 

Ką apie situaciją manote Jūs?

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • dm

  Nuoroda

  Prezidentė pasiryžusi pasidomėti viceministrų tinkamumu,tai gal ir atsirado proga sukompromituoti p.Galvoną. Aš netikiu,kad protingas žmogus taip lengvabūdiškai sau kenktų. O tautiečiai tuo tik džiaugiasi. Kur mus nuves pyktis ir pavydas/

  Prieš 5 metų
 • Valius

  Nuoroda

  Galvonui reikia muštis į krūtinę ir prašyt atleidimo, o ne gintis neįtikinamom versijom

  Prieš 5 metų
 • Šiaip ar taip

  Nuoroda

  Galvono kaip politiko karjera baigėsi. Dabar įdomu tik pasodins ar ne?

  Prieš 5 metų
 • Anykstenas

  Nuoroda

  Vycka nekaltas,aplinka kalta.Zmogus gal sunkiai gyvena,nepritekliai kamuoja,prikibo kaip erkes.Vieni sekmingai vagia,kitiems neduoda.Tikru tikriausia provokacija.

  Prieš 5 metų
 • Jooo

  Nuoroda

  Čia kai kas svaigsta, kad Galvonas galėtų būti Anykščių meru. Gal jau nebereikia

  Prieš 5 metų
 • Ajajai

  Nuoroda

  Paksas buvo nekaltas, nors iš Borisovo milijoną pasiėmė, buvo kalta aplinka. Ir dabar tik aplinka aplinka

  Prieš 5 metų
 • to A

  Nuoroda

  Manau,kad Nyksciai dirba savo darba,o Anyksta savo.Ka noriu ta skaitau.Kodel vis rezgamos intrigos. Tai pagal tamsta reiktu uzdaryti visas TV ir laikrascius.Juk zmones skaito viska ir nekyla jokiu klausimu,o mums kazkas kliuna. Reikia dziaugtis,kad dar kazkas kazka Anyksciuose daro arba dirba.

  Prieš 5 metų
 • tai va

  Nuoroda

  Kokia dar provokacija, tai tikras genocidas.

  Prieš 5 metų
 • Čia ne anykšta, o nykščiai turėtu rašyti kad ponas G. nekaltas, juk čia jo Žinių portalas ir radijas. Gerai, kad nors Anykšta bent jau bando konkuruoti su Nykščiais.

  Prieš 5 metų
 • kalta

  Nuoroda

  aplinka.o ne provokacija.argi Vytautas imtu tokias paskolas budamas Kurkliu seniunu?bet va atsidure ne tinkamoi vietoje.viceministro kedej.cia viskas nesavo noru ivyko,netycia,nepagalvojus,prasom suprast.atleist.daugiau tokiu prokolu nebus

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau