Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Kelias dienas Anykščių savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriuje nedirbo nei vienas darbuotojas. O pati šio skyriaus vedėja Gražina Nargelienė liepos mėnesį, kai visi Anykščių kultūrininkai ruošiasi miesto šventei, atostogauja. Jei per patį darbymetį Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyrius gali dirbti ne pilnu pajėgumu, tai gal šio skyriaus ir nereikia?

 

„Klausimas“ situaciją komentavo šitaip: "Praėjo savaitė..., tuoj praeis ir antra..., praeis mėnuo.., praeis metai ir patikėkite be šio skyriaus nieko baisaus ir blogo rajone ir savivaldybėje neatsitiks! Tai kam tas skyrius reikalingas?“ O „aldona“ ginčijosi: „nesuprantu kokia čia tragedija,vot gydytojai ar policininkai visi atostogautų tai jau tikra prblema žmogui.Gerų atostogų,o Valentinui ištvermės ir gero humoro jausmo.“

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Birute

  Nuoroda

  Tikrai nereikia,ne tik vedejos,bet ir niekam vykusių specialisčių.....

  Prieš 5 metų
 • Angelė

  Nuoroda

  Mano nuomone, šis skyrius labai reikalingas. Ne kiekviena savivaldybė turi žmonių, kurie galėtų pasigirti įvairių užsienio kalbų žiniomis - anglų, vokiečių, rusų kalbom kalba daugelis, o baskų, katalonų, kokių dar tai tautinių mažumų kalbom kalba tik poliglotai

  Prieš 5 metų
 • Atsakymas Mykolui

  Nuoroda

  Kažin tau, jeigu dirbtum valdininku ir gautum mizerną atlyginimą, ir pasitaikytų paskutinės ar prieš paskutinės minutės kelionė, nelėktum atostogauti. Tik valdininkai ir gali sau leisti apgailėtinai trumpas ir pigias keliones Europoje, eiliniai anykštėnai jau seniai atostogauja Dubajuje, Karinuose arba bent jau Tailande.

  Prieš 5 metų
 • Mykolas

  Nuoroda

  O tas Kultūros ir ne kultūros skyrius kokius darbus atlieka? Gal tokio skyriaus ir reikėtų, bet kažkaip su darbuotojais, sakyčiau, problema. Darbuotojos teoriškai trys, o praktiškai nulis.

  Prieš 5 metų
 • Variantas Nr. 2

  Nuoroda

  Daugelis savivaldybės skyrių atsakingi už keletą dalykų. Darom kitaip... Pavyzdžiui, Architektūros ir urbanistikos skyrių skaidom į du - iš karto atsiranda du vedėjų etatai, kitus skyrius kiek ilgesniais pavadinimai irgi smulkinam - paskaičiuokim, kiek atsirastų naujų etatų. Nedarbo problema Anykščiuose iš karto išsispręstų. Miestas taptų ne pensininkų miestu, o valdininkų - prestižas, ką?

  Prieš 5 metų
 • Marga Lūšis

  Nuoroda

  Siūlau reorganizacija - smulkinti esamus skyrius. Vietoj skyriaus ilgu pavadinimu reikėtų steigti tris - Kultūros, turizmo ir komunikacojos skyrius. Būtų papildomi trys vedėjų etatai bei po dar dvi darbuotojas kiekviename. Suma sumarum - 9 nauji etatai savivaldybėje. Beje, įkūrus skyrių ilgu pavadinimu, kažkur dingo už sportą atsakingas skyrius, anksčiau tai buvo švietimo skyriaus prerogatyva. Kas dabar atsakingas už sportą? Tad, reikėtų pagalvoti ir apie dar vieno skyriaus kūrimą, fizrukų daug yra, kurie galėtų pasidalinti kokius nors 100 tūkstančių litų.

  Prieš 5 metų
 • Kas keičiasi?

  Nuoroda

  Kiek valdininkų etatų pristeigta, bet ar mums nuo to geriau?

  Prieš 5 metų
 • nu

  Nuoroda

  žinoma, kad nereikia, bet valdininkai veisiasi kaip tarakonai.

  Prieš 5 metų
 • nugi

  Nuoroda

  Man atrodo, kad ir pačios savivaldybės nereikia. Šaukiuosi tiesioginio Butkevičiaus valdymo.

  Prieš 5 metų
 • petras

  Nuoroda

  Komentarų skaičius rodo kad niekas be žurnalistų nežino kad toks skyrius iš viso yra

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau