Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Skaityti komentarus (1)

Kelias dienas Anykščių savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriuje nedirbo nei vienas darbuotojas. O pati šio skyriaus vedėja Gražina Nargelienė liepos mėnesį, kai visi Anykščių kultūrininkai ruošiasi miesto šventei, atostogauja. Jei per patį darbymetį Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyrius gali dirbti ne pilnu pajėgumu, tai gal šio skyriaus ir nereikia?

 

„Klausimas“ situaciją komentavo šitaip: "Praėjo savaitė..., tuoj praeis ir antra..., praeis mėnuo.., praeis metai ir patikėkite be šio skyriaus nieko baisaus ir blogo rajone ir savivaldybėje neatsitiks! Tai kam tas skyrius reikalingas?“ O „aldona“ ginčijosi: „nesuprantu kokia čia tragedija,vot gydytojai ar policininkai visi atostogautų tai jau tikra prblema žmogui.Gerų atostogų,o Valentinui ištvermės ir gero humoro jausmo.“

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Birute

  Nuoroda

  Tikrai nereikia,ne tik vedejos,bet ir niekam vykusių specialisčių.....

  Prieš 5 metų
 • Angelė

  Nuoroda

  Mano nuomone, šis skyrius labai reikalingas. Ne kiekviena savivaldybė turi žmonių, kurie galėtų pasigirti įvairių užsienio kalbų žiniomis - anglų, vokiečių, rusų kalbom kalba daugelis, o baskų, katalonų, kokių dar tai tautinių mažumų kalbom kalba tik poliglotai

  Prieš 5 metų
 • Atsakymas Mykolui

  Nuoroda

  Kažin tau, jeigu dirbtum valdininku ir gautum mizerną atlyginimą, ir pasitaikytų paskutinės ar prieš paskutinės minutės kelionė, nelėktum atostogauti. Tik valdininkai ir gali sau leisti apgailėtinai trumpas ir pigias keliones Europoje, eiliniai anykštėnai jau seniai atostogauja Dubajuje, Karinuose arba bent jau Tailande.

  Prieš 5 metų
 • Mykolas

  Nuoroda

  O tas Kultūros ir ne kultūros skyrius kokius darbus atlieka? Gal tokio skyriaus ir reikėtų, bet kažkaip su darbuotojais, sakyčiau, problema. Darbuotojos teoriškai trys, o praktiškai nulis.

  Prieš 5 metų
 • Variantas Nr. 2

  Nuoroda

  Daugelis savivaldybės skyrių atsakingi už keletą dalykų. Darom kitaip... Pavyzdžiui, Architektūros ir urbanistikos skyrių skaidom į du - iš karto atsiranda du vedėjų etatai, kitus skyrius kiek ilgesniais pavadinimai irgi smulkinam - paskaičiuokim, kiek atsirastų naujų etatų. Nedarbo problema Anykščiuose iš karto išsispręstų. Miestas taptų ne pensininkų miestu, o valdininkų - prestižas, ką?

  Prieš 5 metų
 • Marga Lūšis

  Nuoroda

  Siūlau reorganizacija - smulkinti esamus skyrius. Vietoj skyriaus ilgu pavadinimu reikėtų steigti tris - Kultūros, turizmo ir komunikacojos skyrius. Būtų papildomi trys vedėjų etatai bei po dar dvi darbuotojas kiekviename. Suma sumarum - 9 nauji etatai savivaldybėje. Beje, įkūrus skyrių ilgu pavadinimu, kažkur dingo už sportą atsakingas skyrius, anksčiau tai buvo švietimo skyriaus prerogatyva. Kas dabar atsakingas už sportą? Tad, reikėtų pagalvoti ir apie dar vieno skyriaus kūrimą, fizrukų daug yra, kurie galėtų pasidalinti kokius nors 100 tūkstančių litų.

  Prieš 5 metų
 • Kas keičiasi?

  Nuoroda

  Kiek valdininkų etatų pristeigta, bet ar mums nuo to geriau?

  Prieš 5 metų
 • nu

  Nuoroda

  žinoma, kad nereikia, bet valdininkai veisiasi kaip tarakonai.

  Prieš 5 metų
 • nugi

  Nuoroda

  Man atrodo, kad ir pačios savivaldybės nereikia. Šaukiuosi tiesioginio Butkevičiaus valdymo.

  Prieš 5 metų
 • petras

  Nuoroda

  Komentarų skaičius rodo kad niekas be žurnalistų nežino kad toks skyrius iš viso yra

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau