Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Jei norite, kad pasaga atneštų laimę, žinokite - dirbti teks, kaip arkliui.

Komentaras

Kaip džiaugiasi savivaldybė:"Užsikrėtė trys Anykštėnai, kurie negyvena Anykščiuose " :-)
Tiesiog "puikiai veikia" gyvenamosios vietos deklaravimo sistema !
Ir vėl girsis kaip jie "suvaldė" virusą Anykščiuose, kai niekas Anykščiuose negyvena"

Komentuoti

Visą savaitgalį Anykščiuose šėlsta sunkiosios muzikos festivalis „Velnio akmuo“. Portalo anyksta.lt komentatorė „Miglė“ džiaugėsi festivaliu:  "Puikus festivalis. Daugiau tokių Anykščiuose. Jau vien dėl tokių naujų tradicinių festivalių kaip bardai ir velnio akmuo jaunimas balsuos už merą Obelevičių."

O komentatorius „Kurortas“ priminė, kad ketvirtadienį trijuose į festivalį važiavusiuose automobiliuose rasta narkotinių medžiagų: "Abejoju ar mums reikia tokio renginio su tokia publika, kuri maišais "augalinės kilmės medžiagas" į Anykščius veža." Ar naudingas festivalis Anykščiams? Ar gerai, kad jis vyksta mūsų mieste?

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gėda...

  Nuoroda

  Anykščių merui: | 2014-07-23

  Gerbiamas mere, už tokios "kultūros" festivalį, kuriame išjuokiamos katalikiškos vertybės, kiek gavote "šlamančių"? Juk normaliai mąstantys ir padorumo jausmo nepraradę anykštėnai puikiai žino, kad ne už "ačiū" duodate leidimus tokiam destrukciniam renginiui.
  Neabejoju, jei dar ir ateityje būsite meru, galėsite mėgautis mirties, sekso, neapykantos temomis, ridinėdamas Velnio akmenį. Nesu davatka, nei cipdavatkė, nepriklausau "katalikams fanatikams", puikiai nusimanau subkultūrų dalykus ir žinau geriau negu Jūs, kas yra kas. O populizmo galima susirasti ir be kruvinų vienuolės ar kunigo drabužių ar apverstų kryžių. Bet matyt Jums tai patogiausias būdas...Man gaila Jūsų...

  Prieš 6 metų
 • Jom...

  Nuoroda

  Besaliskas vertinimas. Buvau, maciau. Garsas man netrukdo. Zmogenai taip pat. Net palyginti tvarkingai suversti siuksliu kalnai neuzkliuvo. Bet - vienu zodziu - durnynas. Ne kitaip. Tegu vyksta ta svente ir ateityje. Bet tik naudos kokios nors verslininkai gauna. Reikia gi ir durniams kur nors atsiskleisti, o kitiems i juos pasiziureti. Kaip kitaip vieni kitus pazintume. Juk zinomas durnius yra daug kartu geriau uz uzsimaskavusi. Kai iskres sunybe lengviau bus surasti. Panaisiai kaip ir su komentatoriais. Visokiom slaptom institucijom labai patogu rinkti ir katalogizuoti komentaruose atsiskleidziancius zmones tam, kad kai bus reiklalas tikslingai pakutenti.

  Prieš 6 metų
 • Ech - Albinui

  Nuoroda

  Išsigimimo link einama kitais keliais. Ar ne Anykščių išsigimėliai daužo kairiojo kranto stiklus ir kitą infrastruktūrą? O kad kažkam patinka kitokia muzika - tai čia išsigimimas?

  Prieš 6 metų
 • Morta

  Nuoroda

  Esu anykštėnė - man patinka šis festivalis, nors pati tokia muzika nesidomiu.

  Prieš 6 metų
 • To muzikologė

  Nuoroda

  Pilnai sutinku ir pritariu Jūsų nuomonei. Į tokius koncertus eina tik žalias jaunimėlis ir visiškai neturintys muzikinio skonio

  Prieš 6 metų
 • Albinas

  Nuoroda

  Tai dar kartą akivaizdžiai parodoma, kad sekmingai žengiam išsigimimo link.

  Prieš 6 metų
 • Apaštalas

  atsakymas į: Albinas Nuoroda

  Man tai išsigimimas kai vienas Anykščių rajono kunigas Maximoje vagia šokoladukus, netrukus toks gali pradėti vogti ir prezervatyvus.

  Prieš 6 metų
 • rm

  atsakymas į: Apaštalas Nuoroda

  galvą persišviesk,kas bus,jei su gumom pagaus,tokius dalykus nusiperka

  Prieš 6 metų
 • Nebejuokinkit Liaudies

  Nuoroda

  Gerbiami nepatenkintieji,
  Skaitau tamstų komentarus ir galvoj netelpa, kaip galima būti tokiems siaurapročiams.
  1. "normalus jaunimas ten neina". Kadangi nežinau, kas yra "normalus jaunimas", bandysiu spėlioti ir aprašysiu kelis galimus "normalaus jaunimo" tipus. A) Tas, kuris į gatves išlenda per miesto šventę. Jie normalesni? Galbūt per miesto šventę tokių dalykų kaip psichotropinių medžiagų platinimas ir nesigirdi, bet kodėl nutilot apie vandalizmo, muštynių ir vagysčių atvejus? Kiek žmonių susimušė "Velnio Akmeny"? Pati asmeniškai per kelis metus nemačiau/negirdėjau nė vieno. B) Normalus tas jaunimas, kuris klauso džiazo, klasikinės ar liaudiškos muzikos. Nepatikėsit, bet sunki muzika yra taip pat maišoma su liaudies, džiazo, klasikos ir kitų muzikų stilių motyvais. Ir pažįstu nemažai tokių, kurie patys groja orkestre ar darbo vietoje sėdi rimti ir kostiumuoti, tačiau atvažiuoja į "Velnio Akmenį", nes jie taip pat prijaučia ir sunkesnei muzikai. C) Toks jaunimas, kuriam priimtina tik ta muzika, kurią įkyriai leidžia visos radijo stotys ir bijo pakrutėt, kad, neduok dievai, neatrodytų kaip nors kitaip nei pilka masė. Patikėkit, bijoti pabrėžti savo asmenybę būtent ir yra nenormalu. Užsirašykit tai sau ant kaktos.
  2. Psichotropinės medžiagos. Gerai, tai yra faktas, kad ten atvažiuoja ir asmenys, kurie jas vartoja/pardavinėja. Bijau pameluoti, bet šiais metais tokių sugauta buvo 3. Tuo tarpu, kad ir šiais metais vykusiame elektroninės muzikos "Tundra" festivalyje buvo pagauta 15. Ir patikėkit, ne vien su žolyte, ten, pati savomis akimis esu mačiusi, kad žmonės vartoja daug rimtesnius svaigalus. Ir po galais, į festivalį atvažiuoja apie 5000 žmonių. Normalu, kad XXI a, kai gauti narkotinių medžiagų yra lengviau nei du pirštus apsisiot, iš tų kelių tūkstančių atsiranda keli "šaunuoliai", kurie sugalvoja visokio šlamšto prisivešt ir į festivalį. Ir be to, duodu ranką nukirst, kasdien gatvėje ar parduotuvėje prasilenkiate bent su vienu žmogumi, kuris jei ir ne kasdien, tai bent prie progos mėgsta patraukt žolytės, bet nežinot ir širdies neskauda. Neverkiat, gi, kad aplink vien narkomanai vaikšto, nes tiesiog niekas apie tai jums nepasakė. Galų gale, iš tokios masės žmonių, esančių "Velnio akmenyje", tikrai atsiras bent keli, kurie kadanors gyvenime (nepamirškim, ten renkasi ne vien jaunimas, bet ir liaudis, jaunystę pragyvenusi sovietmečiu ir vyrukams yra tekę ir kur nors armijoj patarnaut) kuriems jei ne savo noru, tai dėl susidariusių aplinkybių, teko gyvybę atimti iš kito žmogaus. Tai pradėkim rėkti ir verkti, kad ten pilna ir žmogžudžių.
  3. Juodi rūbai simbolizuoja mirtį, na, kažkuris komentatorius tai paminėjo. Visų pirma, pati dėvėjau juodus rūbus festivalio metu. Ir ne dėl simbolizmo. O dėl labai paprastos priežasties - man gražu. Ir nereikia lia lia, kad tai kažkoks simbolikos išniekinimas. Tokiu atveju, reiktų ant laužo sudegint kiekvieną jaunąją balta suknele arba dėvinčią rūtų vainikėlį, nes kokie 98% jų tikrai nėra nekaltos ir jų rūtelių darželis buvo sutryptas seniai seniai.
  Ir, galų gale, gerbiama moterie, kuri save laiko "muzikologe". Drįstu drąsiai ir užtikrintai teigti, kad jūsų muzikologės išsilavinimas yra žemiau aptriestų kulnų lygio ir tiesiog noriu paprašyti, būkit gera, neskelbkit garsiai, kad jūs esate muzikologė ir "Velnio Akmens" visų grupių skambėjimai yra vienodi ir monotoniški. Visi ten pasirodantys atlikėjai tik rėkia? Tada labai draugiškai siūlau pasiklausyti "Minor Modesty", "Blues Pills", "Get Your Gun" ir sakykim, "Arch Enemy" grupių. Jei visi šie atlikėjai jums pasirodys monotoniški ir buki, atleiskit, bet tada, ko gero, visų pirma jums reiktų kreiptis pas labai kvalifikuotą otorinolaringologą, nes, gali būti, turite klausos sutrikimų.

  Prieš 6 metų
 • gyventoja

  Nuoroda

  Labai gerai, kad mūsų miestelyje vyksta tas festivalis. Nors man tokia muzika nepatinka, tačiau tai nereiškia, kad reikia ją uždrausti. Pasidžiaukim atgijusiu miestuku. Kiek miestelyje mačiau tų "velnių", man jie nepasirodė nei baisūs, nei kokie nors negeri. O dėl tų kvaišalų - juk ir vietiniai juos vartoja, ir nebūtinai festivalio metu. Mažiau niurzgėkim ir būkim pozityvesni - visiems bus geriau. O festivalis tegu vyksta ir kitais metais. Beje, puiku, kad kunigai šiemet jokių intrigėlių nekėlė.

  Prieš 6 metų
Įkelti daugiau