Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Jei norite, kad pasaga atneštų laimę, žinokite - dirbti teks, kaip arkliui.

Komentaras

Kaip džiaugiasi savivaldybė:"Užsikrėtė trys Anykštėnai, kurie negyvena Anykščiuose " :-)
Tiesiog "puikiai veikia" gyvenamosios vietos deklaravimo sistema !
Ir vėl girsis kaip jie "suvaldė" virusą Anykščiuose, kai niekas Anykščiuose negyvena"

Komentuoti

Rusijai paskelbus embargą Europos Sąjungos maisto produktams kentės ir Lietuvos maisto perdirbimo įmonės, ir ūkininkai. Kaip manote, kuo baigsis Rusijos embargas - ES įmonių bankrotais ar badu Rusijoje? O gal baigsis - niekuo, nei viena, nei kita pusė to embargo nepajaus?  

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Brian

  Nuoroda

  http://wspinanie.pl/topo2/page,pokaz-profil,id,37912.html The hairstylist will colour up to ninety percent if not all of the grey hair. As each section or strands are coloured with other shade in overall effect often be that it blends together to look natural. No one will tell you they love good deal colour they will not notice different other than you look fabulous.

  Prieš 2 metų
 • Michael

  Nuoroda

  Pasty wybielające - jaką wybrać? Najważniejsze wskazówki! http://ngorobiatolepiej.pl/twoje-grupy/

  Prieš 2 metų
 • Cheraghearzu

  Nuoroda
  Prieš 2 metų
 • Angel

  Nuoroda

  http://www.baltimoreblack.com/author/dororo35/ When these things first appear, or make themselves known, factors. reactions are fright, surprise and soreness. These feelings erupt since of the fear of the mystery. Hemorrhoids, or piles mainly because are also referred to, are burning, painful or bloody numerous swollen tissue and varicose veins located inside area with the anus. They search when the tissues or even muscles have, for whatever reason, become disturbed.

  Prieš 2 metų
 • Rebecca

  Nuoroda

  https://micn.org/job/district-of-columbia-washington-53-jak-wybielic-zeby-domowym-sposobem/ Having beautiful skin is something that is essential to wind up. Most people arent sure how to take care of skin to getting a beautiful introduction. This article contains many different for how discover care for your personal skin simpler get your skin you will always wanted.

  Prieš 2 metų
 • draugai

  Nuoroda

  Fiurerio Putino reitingai dabar aukščiausi . Taip pat kaip Hitlerio po Paryžiaus užėmimo.

  Prieš 6 metų
 • X - man

  Nuoroda

  Kai 1990 metų kovo vienuoliktąją Lietuva paskelbė savo nepriklausomybę, tai jau pirmomis jaunos valstybės gyvavimo dienomis TSRS prisuko dujas ir naftą dviems mėnesiams. Aukščiausioji taryba priėmė nutarimą skelbiantį moratoriumą kuris šimtui dienų sustabdė teisinius veiksnius kylančius iš kovo vienuoliktosios akto(bet ne patį aktą), ko pasekoje M.Gorbačiovas atsuko čiaupą, o jau kitų metų gruodį nustojo gyvavusi pati TSRS. Tai nuo tų laikų, vos tik Rusijoje koks kičas, tai žiūrėk ir pasipila kalbos, kad tuoj rusas pareis, užsuks naftą ir dujas. O ar nors kartą parėjo, ar užsuko?
  Mane žymiai labiau neramina "Mažeikių naftą", kalbos apie jos uždarymą, dėl naturaliai susikloščiusių aplinkybių. Žinant tai, kad šis ūkio subjektas sukuria apie du procentus viso šalies BVP.

  Prieš 6 metų
 • Saulius Rasalas

  Nuoroda

  Embargo politika buvo naudojama jau Napaleono valdymo metu. Todėl čia nieko naujo. Privalu piktintis fašistais ( rasistais, nacionalistais, diktatoriais ir t.t. kaip bevadinsi vistiek tas pats gaunas ) Hitleriu ir jo pasekėju Putinu. Privalu, nes nesulaikyti tokie fiureriai dėl savo tautos didybės aptaško visą pasaulį kraujais.
  Bet reikia pripažinti jie ne visiški bepročiai.Embargą savo šaliai paskelbė jos fiureris Putinas, reiškia jo imperija atlaikys. Fiureris Vladimiras pamatęs, kad reikia lengvatų ( PVZ lašišinių žuvų mailiui ) lengvai padarys išimtis. Lengvai, nes skelbiant karą Ukrainai ( sprendimas jau panaikintas ) visa Rusijos Federacijos Taryba pritarė vieningai. Dėl sūrio ar varškės palaikyti savo vadą daug lengviau.
  Savaime suprantama, kad ES turės nuostolių.
  Bet nenorėčiau gyventi bendrijoje kurioje būtų nesvarbu, kad kaimyninė šalis vykdo okupaciją. Moralė turi savo kainą.

  Prieš 6 metų
 • bedarbis

  atsakymas į: Saulius Rasalas Nuoroda

  Rusijos embargo-tai atsakas į nesibaigiančias JAV ir ES sankcijas Rusijos bankų,įmonių ir fizinių asmenų atžvilgiu.Neatsakyti į sankcijas Putinui būtų politinė savižudybė.Fiurerio Putino reitingai dabar aukščiausi, o demokratines šalies prezidentas Obama turi įvesti kariuomene i juodaodžių miestelį neramumams malšinti.tik labai demokratiškoj šaly policija šaudo į jaunuolį pakeltom rankom ir po to meluoja. o del embargo Lietuva neturetų pergyventi,prezidente sake,kad mūsų tai nepalies,vadinasi taip ir bus.Lietuva turejo galimybę patylėti .Lietuva įveda rusijai sankcijas,o dabar turim embargą.Jeigu Putiną vadinate Hitleriu,kaip vadinsite Ukrainos prezidentą VALTZMAN-POROŠENKO. Ukrainiečiai turejo vagių valdžią,dabar turi žudikų.kam reikia bombarduoti miestus balistinemis raketomis,kasetinemis bei fosforinemis bombom.kas nuo to turi pasikeisti,donbase gyvenantys žmones gi neprades galvoti kaip reikia amerikonams.kai pasibaigs visa šita beprotybe visiems bus geda,kad taip įvyko.

  Prieš 6 metų
 • Mindaugas

  Nuoroda

  Pasirodo, Janickas yra dar ir tarptautinių santykių ekspertas. Manau, kad ekspertas pervertina Rusijos galimybes. Taip, Rusija gali padaryti šiek tiek ekonominės žalos Lietuvai ir kitoms šalims, bet Rusijos ekonomika yra taip pat pažeidžiama, atsilikusi. Rusija gyvena iš žaliavų pardavimo ir, jeigu tik turės politinės valios, vakarų šalys atsisakytų pirkti dujas ir naftą ir Rasiejai būtų galas

  Prieš 6 metų
Įkelti daugiau