Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Jei norite, kad pasaga atneštų laimę, žinokite - dirbti teks, kaip arkliui.

Komentaras

Kaip džiaugiasi savivaldybė:"Užsikrėtė trys Anykštėnai, kurie negyvena Anykščiuose " :-)
Tiesiog "puikiai veikia" gyvenamosios vietos deklaravimo sistema !
Ir vėl girsis kaip jie "suvaldė" virusą Anykščiuose, kai niekas Anykščiuose negyvena"

Komentuoti

Nerimstant kovoms Ukrainoje, o į separatistų pusę plūstant ginklams bei kovotojams iš Rusijos, pasigirsta viena kita mintis, kad Europos Sąjunga ir JAV už savo žemių vientisumą kovojančią Ukrainą turėtų paremti ne tik morališkai, bet ir ginkluote.

 

„Anykštos“ apklausoje „Ar NATO ir ES turėtų remti Ukrainą ginklais, pasisakančių „už“ ir pasisakančių „prieš“ skaičius nuolat svyruoja tai į vieną, tai į kitą pusę. Nuo keturių iki dešimties procentų balsuojančiųjų pasisako, kad remti reikėtų sukilėlius.

Kaip manote Jūs? Gal metas remti Ukrainą ne tik žodžiais, bet ir ginklais? O gal aktyvi Vakarų šalių parama Ukrainai gali išprovokuoti pasaulinį karą?

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Chris

  Nuoroda

  http://angliki.info/members/dania4xd.69221/ A great tip some people will want to slow down their indications of aging is scale down the stress in living. Stress has been demonstrated to cause wrinkles and grey hair, not one that in addition, it leads to lack of motivation. Every one of these things can be postponed ought to life is stress a totally free.

  Prieš 2 metų
 • Anthony

  Nuoroda

  Lekarz od żylaków - który specjalista pomoże? http://wylecz-prostate.pl/przerost-prostaty/

  Prieš 2 metų
 • Lisa

  Nuoroda

  http://londonolivemassage.com/profile/itoyo85/ Should you ensue startling surge in pain, swelling, fever, or redness, all of your touch base with can directly, a person can develop complications since soreness from the vein Phlebitis, leg ulcers, or the rupture belonging to the varicose abnormal vein. You can treat your varicose veins for as long given that helps, by maintaining your feet tilted, by staying off your feet as almost as much ast possible, and also by wearing elastic support pantyhose. varicose veins, however, are only going to worsen period. However, by making the proper proper care of yourself, obtain hold over worst at as long as.

  Prieš 2 metų
 • Julian

  Nuoroda

  http://consultoriosprofesionales.com/profile/7983/ The key ingredient of teeth whitening gels and creams is hydrogen bleach. It works as an oxidizer and cleans up, and rejuvenates the enamel covering our teeth. This is what makes them whiter and brighter than before. Extra white teeth, locations tips and popular methods that you can attempt. However, before trying any teeth cleaning treatment yourself, consult dental professional about it and get his strategies. Hell be able to guide you as in which treatment will need go intended for.

  Prieš 2 metų
 • Ratas III

  Nuoroda

  Kruvinai "prisimaidanino" Ukraina...

  Prieš 6 metų
 • OBANA :)

  Nuoroda

  Rašo Mindaugas Nefas: "Siūlau mažiau žiūrėti rusiškus kanalus, arba juos žiūrint protauti, o ne sugerti informaciją kaip pigios kempinės už 30 lietuviškų centų arba 3 rusiškas kapeikas. Nebūkit Putinais!" Va tai tau. Uždrausti negali tai nors jau šitaip, "nesiūlo". Tai gal man vien tik Nefų ir Daugilyčios propagandą nuo ryto iki vakaro tematyti ir tegirdėti? Ačiū, ne, gana, sotus! Dvidešimt penkis metus tas brukama. Jau alergiją sukėlė ir pykina. Ne tam Baltijos kelyje ties Juodos upe ir į autostradą išeinančiu keliu nuo Velžio stovėjau, visada tą vietą važiuodamas į Vilnių ir atgal prisimenu ir savo keleiviams papasakoju, kad vien tik šitų ponų brukamos "propagandos" su tėtušio Ožio ir kitų iš galiojimo laiko išėjusių Kregždžių konservų kvapeliu klausyčiau.

  Prieš 6 metų
 • ?

  atsakymas į: OBANA :) Nuoroda

  jei ukrainiečiai kovoja del tokios laisvės kokioje mes gyvename,tokia laisvė ir verta tų 30 lietuviškų centų,tai laisvė tik nuo darbo.duoda 350lt ir turi būti laimingas,pilietiškas,tikras europietis.Tokia laisvė neverta nevienos gyvybės.kada pasibaigs kova už išgyvenimą,o pradesim ramų gyvenimą.

  Prieš 6 metų
 • Juozas

  Nuoroda

  Lietuva gal per silpna kažkuo materialiai paremti, tačiau mes turim būti vieningi morališkai palaikydami ukrainiečių tautą, valstybę. Putinui tai būtų niekis, bet ukrainiečiams tai reikia kaip oro, kaip ir mums reikėjo pirmais nepriklausomybės metais. Pilnai pritariu tai nuomonei, kad pasaulis turi būti kaip niekad vieningas ir bendrom pastangom stabdyti šliaužiančią agresiją.

  Prieš 6 metų
 • kaip čia dabar taip?

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  ukrainiečius reikia palaikyti,o progresyvių rusų,kovojančiu ir gyvenančiu kremliaus panosėje ne?Jūs dviveidis kažkoks,fui

  Prieš 6 metų
 • CARAMBA

  atsakymas į: kaip čia dabar taip? Nuoroda

  O kodėl mes čia dabar turėtume palaikyti tik ukrainiečių tautą? Kodėl tik ją? Toje Stalino ir bolševikų dirbtinai sulipdytoje, niekada neegzistavusioje valstybėje gyvena ir kazokai, ir rusai, ir žydai, ir lenkai, ir gagaūzai ir kiti... Juos ką, nutautinti ir išnaikinti ? Kas čia per išimtis būtent ukrainiečiams? Muzyčkos ir Jarošai, Tiagnibokai ir panašūs S.Benderos mylėtojai prieš telekameras atsiskleidė visoje grožybėje ir parodė kaip elgiasi, kokias profašistines ir antisemitines "vertybes" bruka brutualia jėga visai šaliai. ES jau nuo jų atšoko, JAV praregėjo ir pabruko uodegą. Šitų ir aš neremčiau. Duokime kuo daugiau ginklų, jei norime visiškai sunaikinti dabartinę Ukrainos valstybę.

  Prieš 6 metų
Įkelti daugiau