Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Anykščių A.Vienuolio progimnazijos direktorė Irena Andrukaitienė vis dar nepateikė rajono Tarybos Antikorupcinės komisijos prašomų dokumentų, todėl deputatai siūlo jai skirti griežtesnę bausmę, nei ji jau gavo - liepos mėnesį signatarei buvo pareikšta drausminė nuobauda - pastaba. 

„Traukiasi“ ir Signatarę palaikanti komanda – mokyklos režisierius Erikas Druskinas, dėl kurio gaunamo atlyginimo ir užvirė visa ši „košė“, pareiškė išeinantis iš darbo.

Kaip manote: kas šioje politinėje kovoje išeis nugalėtoju – rajono Taryba (atskiri politikai) ar Signatarė? Kaip ir kuo baigsis šios „peštynės“?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • to juozui

  Nuoroda

  ar tik ne koks KGb-istas raso, labia jau panasus stilius. Gal tie konservatoriai ir teisus del tu komunistu ir kgbistu. Aisku, kad tik ne Anyksciu konservatoriai, kurie labia jau keistai susinese su socdemais.

  Prieš 5 metų
 • Juozas

  Nuoroda

  Man gaila Andrukaitienės, kuri turėdama šlovingą praeitį baigia savo karjerą tokiam negarbingam kontekste. Moralas: negalima maišyti meilės su darbu, asmeniškumus su visuomemeniniais dalykais, kolektyvo poreikius su savo nuostatomis...

  Prieš 5 metų
 • vvv

  Nuoroda

  Laimės Andrukaitienė. Kada savivaldybė kokią bylą laimėjo. Jei žinot pavyzdžių pasakykit. Nunešiu administracijos direktoriui Juodeliui už gerą vadovavimą sūrį.

  Prieš 5 metų
 • ona

  Nuoroda

  Gėda kad politinės peštynės vyksta mokykloje. Ko gali išmokti mokiniai matydami kaip Vienuolio progimnazijos mokytojai žemina vienas kitą, skundžia kaip šeštokai. Tokioje aplinkoje negali išaugti tolerantiška kitokiai nuomonei asmenybė. Nors.. kai prisimeni kaip šios mokyklos pedagogai bandomis stojo į Andrikienės partiją arba kaip agitavo už Galvoną nuostaba išblėsta. Prisitaikėliai iki grabo lentos liks prisitaikėliais. O dabar taikytis nėra aišku prie ko. Lyg ir fizrūkas Šilaika bus direktorius tačiau ir Signatarė ne Raguvėlės direktorė. Jos sudoroti neįstengė jogs meras nuo Nefo laikų. Todėl kad ir kas laimės peštines

  Prieš 5 metų
 • ona

  atsakymas į: ona Nuoroda

  Tęsiu ... todėl kad ir kas laimės peštines pralaimėję vistiek bus mokiniai

  Prieš 5 metų
 • VISKAS

  Nuoroda

  Stojasi i savo vezes buhaltere isejo Druskinas iseina o direktore sakys as NE PRIE KO Financinius reikalus tvarko buhaltere Taigi GIZINSKAS liks nieko nepeses. FSIO ZAKONO

  Prieš 5 metų
 • to

  Nuoroda

  Kadangi kito portalo niekas neskaito permetu komentarą į diskusiją
  Turės laiko socialdemokratams padėti rinkimuose į Anykščių rajono savivaldybės tarybą. Kas be išmanios ir įtaigios Eriko reklamos balsuotų už .... ( įrašykite mažai populiarų socialdemokratą )

  Prieš 5 metų
 • toto

  atsakymas į: to Nuoroda

  Vidmantas Paužuolis ? Asta Palaimienė ?

  Prieš 5 metų
 • rinkėjas

  atsakymas į: to Nuoroda

  Romka Gižinskas

  Prieš 5 metų
 • to

  atsakymas į: to Nuoroda

  Sonata Balienė

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau