Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Keleivis sako taksistui:
- Prašau, greičiau į oro uostą. Aš privalau spėti į 8 val. išskrendantį lėktuvą.
- Tai neįmanoma, jis visada pakyla punktualiai.
- Šiandien įmanoma, aš esu jo pilotas.

Komentaras

Ramybės rajonas:„Padarykite stovėjimo aikšteles prie daugiabučių taip,kad būtų galima jomis naudotis tik tame name gyvenantiems.Parvyksti iš darbo o aikštelė prie namo jau pristatyta iš visų aplinkinių namų.Kaip būtų galima tai sutvarkyti?"

Skaityti komentarus (2)

Šalyje vis labiau plintant afrikiniam kiaulių marui (AKM), į buferinę zoną pateko ir Anykščių rajono Svėdasų seniūnijos šiaurinė dalis iki kelio Kupiškis – Utena. Šioje zonoje yra 41 kiaulių laikytojas, turintis iki lapkričio 1 dienos priverstinai išskersti 135 kiaules. Į šią teritoriją nepateko kitapus minėto kelio esantis UAB „Anykščių Vosinta“ kiaulių kompleksas, kuriame auginama 13 tūkst.137 kiaulės. Tačiau Anykščių rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) viršininko Dainiaus Žiogelio teigimu, tik laiko klausimas, kada reikės išskersti kiaules visame rajone.


 „kaimietis“ tokiu sprendimu piktinosi: „ 41 žmogus laiko net 135 kiaules. Tai bent buožės. Išsiųstų Sibiran tik va Sibiro ES neturi. O Vosintos kiaulės matyt taip chemijos prifrarširuotos kad net maras jų negriebia. Mane stebina kad nepriklausomoje Lietuvoje klesti tokia korupcija ir neteisybė. Net pasiskųsti nėra kam“ o „Tikrai“ gynė D.Žiogelį: „ne Žiogelio čia pramanai-o nurodymas įš aukščiai....“
Ką apie tai manote Jūs?

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
Įkelti daugiau