Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Reikiamą vairavimo stažą turintiems vairuotojams prie vairo galima sėsti, kai jie yra šiek tiek išgėrę, t.y. jų neblaivumas gali siekti 0,4 promilės alkoholio.

Dėl to vairuotojai kartais rizikuoja išlenkti bokalą alaus ar taurę šampano, tikėdamiesi, kad ssustabdyti kelyje policininkų jie neįpūs daugiau kaip 0,4 promiles. Tačiau konkretūs pavyzdžiai rodo ką kita. Štai karštą vasaros dieną buteliu alaus atsigaivinęs UAB „Anykščių vandenys“ direktorius Arvydas Katuoka į alkoholio matuoklį pripūtė 0,56 prm., o iš vakaro šeimos šventėje alkoholį vartojęs UAB „Žiburys“ vadovas Valdas Makauskas kitą rytą prieš policininkus turėjo raudonuoti dėl 0,96 prom. girtumo. Ar gerai, kad vairuotojams leidžiama būti šiek tiek girtiems? O gal reikėtų įteisinti visišką blaivumą visų kategorijų transporto priemonių vairuotojams?

 

Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
Įkelti daugiau