Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Sukūrę ir „Youtube“ vaizdo klipą išplatinę troškūniečiai broliai Grincevičiai ir jų pusbrolis Giedrius Sasnauskas susilaukė policijos dėmesio,o tuo pačiu ir dar didesnio visuomenės susidomėjimo jų veikla.
Portato anyksta.lt komentatoriai jiems taip pat neliko abejingi.

Vieni jų kaip „Orbis“ vaikinus keikė: „Kvailiau nesugalvosi. Kažkokie išsigimėliai šitie atsiprašant "kūrėjai". Viena ligoninė Rokiškyje jų jau seniai pasiilgo.“
Kiti dainelę siejo su kapinių niokojimu : „Na“: „Nieko keisto, kad vieni debilai pasiklause kitu debilu eina vartyt paminklu“
O treti užsipuolė policininkus: „Pinčiukas“: „Kažkas Anykščiuose labai panoro įkurti Islamo valstybę, o neturintys ką veikti kaimo policininkai, nori tapti dorovės policija. Reikia būt visišku idiotu, kad nesuprastum jog tai humoras ir priimti viską tiesiogiai. Net neabejoju kad apsijuoksim prieš visą Europą, o kai kam tikrai reikės šio vaikinuko atsiprašyti, už atimtus kompus. Tokių vietinio talibano pasireiškimus matėm jau nevieną, Kažkada Caritas siūlė uždrausti BIX muziką, paskui keli klounai iš seimo bandė uždraust Simsonus, vietinės davatkos, bandė iškelti bylą Velnio akmens organizatoriams, už tikinčiųjų jausmų išniekinimus. Džiaugiuos kad tada užteko sveiko proto, ir nenugalėjo kažkieno ligotas suvokimas. O iš kūrėjo Vaido laukiam daugiau dainų, apie šunų savininkus, nesurenkančius gatvėse savo augintinių išmatų, apie važinėjančius girtus policininkus ir užmušančius nekaltus žmones, apie gydytojus imančius kyšius, apie kelių gaidelius, apie religinius fanatikus, kuriems velnio pavadinimas sukelia isteriją, o velnio nuotaka erekciją.“
Ką apie tai manote Jūs? Bausti vaikinus ar toleruoti jų specifinę saviraišką? O gal būt net skatinti ir laikyti kūrėjais?

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Julie

  Nuoroda

  Olimp Therm Line Fast - opinie po moim ostatnim rozczarowaniu https://slowianie.com.pl/grupy/slowianskie-rekodzielo/

  Prieš metus
 • Tina

  Nuoroda

  Czy tabletki na żylaki odbytu to dobry wybór? http://rzesy-leki.pl/kategorie/opinie/

  Prieš metus
 • Alvaro

  Nuoroda

  http://ofiroz.co.il/author/lecnahy/ Most women after a selected age like to cover up their arms- said the outfit shop owner when I called in line with her supermarket. I also read a magazine article where the writer entered a dress shop and also the assistant shared with her that her arms had turned I am still having fun imagining what that means and arrived for her to cover them ready. Both of these got me wondering.

  Prieš metus
 • Tina

  Nuoroda

  http://www.insertbiz.com/listing/albuquerque-bol-miesni-jak-zakwasy/ The recent news with suspect toner cartridges means that airport security has been stepped up and perhaps I have earned taken this into consideration during my trip back from Australia.

  Prieš metus
 • pritariu

  Nuoroda

  kad tai tokia meno forma ir tiek

  Prieš 5 metų
 • tai tai kam klausai.Gali neklausyti

  Prieš 5 metų
 • kazkas

  Nuoroda

  Šlykštu klausyt tokios dainos...

  Prieš 5 metų
 • as

  Nuoroda

  as pataikau vaidota

  Prieš 5 metų
 • Be reikalo čia užsipuolė Vaidotą, manau, jis tikrai dainą kurė negalvodamas kažkam pakenkti.. Jaunimui dabar tikrai smagu, yra iš ko pasijuokti, kalbant apie dainą.. o vyresnio amžiaus žmonės, manau, net nežino apie ką kalba eina.. Taigi, cmon, palikit vaikiną ramybėj.. jei daina užkliuvo kažkokiai kaimo moteriškei, nereiškia, kad visiems yra blogai.. Daina kurta su humoru, jei neturit humoro jausmo, atsipalaiduokit, ieškokit problemų SAVYJE.. :)

  Prieš 5 metų
 • Morka

  Nuoroda

  Pilna panašių kūrinių, anglų, rusų ir kitomis kalbomis. Jai būtu giedojęs angliškai, ko gero niekas net dėmesio nekreiptu.

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau