Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Nepartinis anykštėnas Arūnas Liogė pareiškė, kad dalyvaus tiesioginiuose Anykščių mero rinkimuose. Tokią galimybę svarsto ir nepartinis Alvydas Janickas. Ar šiems ir kitiems nepartiniams kandidatams linkite sėkmės tieisoginiuose mero rinkimuose? Ar gerai, kad atsiranda pilietiškų žmonių?

"Nu ką" A.Liogės kandidatavimą vertino ironiškai: " Šustauskėja Anykščiai. Įsivaizduoju kas bus Liogės sąrašuose: Fergizienė, Janickas, Gudelis, Kliepa, Aleksiejūnas..." O "Roma" linkėjo: "Sėkmės !
Svarbu, kad būtų iš ko rinktis."

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • to ką

  Nuoroda

  nepartinis yra Liogė. Buvęs konservas, bet db nepartinis. Tūbis - liberalų sąjūdžio sąraše, vadinasi jis nėra nepartinis, o liberalų atstovas

  Prieš 5 metų
 • jaunas

  Nuoroda

  Ponai senukai, gal gana jums 20metu kalbėti tą patį s... Leiskit ateini jauniems. Oi ne, jūs visi lyg šiol galvojat - jaunas,nepatyręs, nieko nesupranta!!! Kol senukai valdis, tol niekas nesikeis. Jaunimas ateina, laikykitės!

  Prieš 5 metų
 • Rakštis ruroj

  Nuoroda

  Rakštis ruroj jie yra, va ką galima pasakyti apie nepartinius. Ankščiau balsuojant viskas buvo aišku, balsuoji arba už komunistus arba už konservus. O iš kur čia nepartiniai atsirado?

  Prieš 5 metų
 • asortimentas

  atsakymas į: Rakštis ruroj Nuoroda

  Obelevičius partinis komunistas kandidatuoja nuo konservatorių,
  Žiogelis komunistas nuo komunistų ( gerbiu )
  Baura buvęs komunistas
  Tubis buvęs komunistu ( gal ir nebuvo )
  Razmislavičius komunistas nepartinis nuo Pakso
  Liogė ?

  Prieš 5 metų
 • ka

  Nuoroda

  Tarp nepartinių rimčiausiai atrodo K.Tubis. Tarp partinių- S.Obelevičius

  Prieš 5 metų
 • Mesijus

  Nuoroda

  Provincijos miestelyje, kur prolemos yra komunalinės, nemanau, kad svarbiausia merui yra politinė priklausomybė. Svarbu kitkas: kandidatų kompetencija, išmanymas, praeity nuveikti darbai... Jeigu kandidatai tik anot garsaus politiko ' tapšnoja per šudą' ir mano, kad jie mesijai išgelbėti Anykščius, tai varge, o varge. Išvardinti veikėjai arba nesupranta savo padėties ir potencinės galios, arba jie taip sprendžia savo problemas bei kompleksus. Perskaitykit jų pavardes ir įvertinkit, kuo jie panašūs...

  Prieš 5 metų
 • senbernis

  Nuoroda

  koks skirtumas - atsidure prie lovio jie visi tampa vienodi

  Prieš 5 metų
 • įdomu

  Nuoroda

  Įdomu ko visi būsimieji nepriklausomi per vieną savaitę susikraustė į Anykštą? Populiariųjų Nykščių maža?

  Prieš 5 metų
 • Kubiliui pilnos kelnes

  Nuoroda

  Opozicijos lyderis, Tėvynės sąjungos - krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Andrius Kubilius baiminasi, kad tiesioginiuose savivaldos rinkimuose gali laimėti populistai.

  „Aš nežinau, ar rinkimai pateisins didelius žmonių lūkesčius. Aš kartais galvoju, kad rinkimai bus ne demokratijos, o, liaudiškai tariant, populizmo šventė, kuri gali įnešti daugiau politinio chaoso savivaldos reikaluose“, - šeštadienį Vilniuje vykusiančiame tarybos posėdyje kalbėjo A.Kubilius.

  Jis pažymėjo, kad visiškai akivaizdu, kad šitų rinkimų reikšmė bus ypatinga - tai bus galimybė žmonėms įvertinti tiek šiandieninės centrinės vadžios valdančiosios koalicijos darbą, tiek ir opozicijos veiklą Seimą.

  http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/a-kubilius-baiminasi-del-rinkimu.d?id=66470320#ixzz3Jo7DDc1A /> iš baimės ir etiketę nepriklausomiems užkabino, baimės didelės akys, jei -savo nuomone turintys ir pagal partiju dudele nesokantys zmones išjudins šį baimės liūną, tao jau bus maža bet pergalė-žmogus turi būti laisvas ir nepriklausomas nuo partinės nomenkatūros.

 • ...

  atsakymas į: Kubiliui pilnos kelnes Nuoroda

  O čia labai taiklus A.Kubiliaus pastebėjimas.

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau