Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Meras konservatorius Sigutis Obelevičius ir socialdemokratai vicemeras Donatas Krikštaponis bei ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS VILIUS JUODELIS aplankė visas rajono seniūnijas, kalbėjosi su vietiniais gyventojais, apžiūrinėjo seniūnijose esančius objektus. 

Komentatorė "Buvus" džiaugėsi: "Šaunuolis meras. Bet daug ir padaryta, ne sarmata kalbet." O "Dieve, Dieve" pyko: "Ir ko jie tikisi iš šitų komunistų vizitų: mielieji, nei Juodelis, nei Krikštaponis, o tuo labiau kišeninis meras neduos nei darbo, nei žaidimų. Gūdus vaizdas iš salės: kelios bobikės pensininkės ir bedarbiai vyrai - nejau tai valdančiųjų tik toks elektoratas...;"
Ką apie rajono vadovų vizitus po seniūnijas manote Jūs? Tuščiai valdžia gaišta laiką? Reklamuojasi prieš rinkimus darbo metu? O gal visgi jie gilinasi kokios gyventojų problemos ir kuo daugiau vadovai važinės, tuo mums bus geriau? 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tim

  Nuoroda

  https://alteroffice.pl/boleweroniki12pl-u Judaysia recently been helping women have thicker, fuller ageless curly hair. She is the author of Hairstyles For Women Over 60, How To make Your Hair and Hairstyles To Help you make Look Younger and Sleeker. Her signature line of products widely-used by stylists and celebrities world broad.

  Prieš metus
 • Muhammad

  Nuoroda

  Reklamom nie wolno ufać. Lioton 1000 - opinie po stracie pieniędzy http://siwienie.net.pl//

  Prieš metus
 • Rena

  Nuoroda

  Nauka angielskiego dla dzieci - jak wspomóc swoją pociechę? http://stop-siwiznie.pl

  Prieš metus
 • Brandon

  Nuoroda

  http://www.ariberti.it/author/toriki42 Nobody wants wrinkled skin cells. Along with grey hair, wrinkles are essentially the most unwanted symbol of growing old, but number of obvious many products you get that can help to lower the condition. However, there is usually no really should worry about skin care creams whenever we took greater care of our skin to start with. For those whose livelihood is gained in outdoor activities may so in addition important which pay special attention for the needs of these skin.

  Prieš metus
 • Manny

  Nuoroda

  http://pzhgp-tarnobrzeg.cba.pl/forum/member.php?action=profile&uid=878 Try to tackle a few of this items a week if youre overwhelmed, or all at once if you cant wait to look more youthful than you will! Its all up to you.

  Prieš metus
 • Anykštėnas T

  Nuoroda

  Geras Kukučio komentaras. Ačiū

  Prieš 5 metų
 • Onai

  Nuoroda

  Nezinau kiek buvo Troskunuose, bet Kavarcke buvo gal kokiu 60, pilna sale, kai su kandidatais i seima ateidavo 10-20. Manau tai rodo pasitikejima vietine valdzia, meru. Ir visai buvo idomu klausytis. Ir zmones sneka, kad dauguma balsuos iz Siguti

  Prieš 5 metų
 • Onai

  atsakymas į: Onai Nuoroda

  UŽ KGB sakė balsuos.

  Prieš 5 metų
 • dalyvavau

  Nuoroda

  Žmonės važiuoja, kad pamatytų sovietinį gyvenimą į Grūto parką ir pinigus moka. Atvažiavo 3 komunistais ir kaip per partijos suvažiavimą pasisakė, kad bus brandaus socializmo pergalė. Ir viskas už dyką. Net tikras KGB-istas -dykai. Tetruko, kad KGB su meru kaip seni komunistai pasibučiuotų prie visų...

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau