Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Peržvelgus kandidatų į Anykščių merus rinkimų programas, regis, jų bendras depazonas yra absoliučiai išnaudotas. Pradedama nuo atliekų surinkimo ir baigiama globaliu visų anykštėnų gerovės (rojaus) sukūrimu. “PANAIKINSIU nesąžiningą buitinių atliekų mokestį, pagal kurį, gyventojai moka už neišvežtus konteinerius, peržiūrėsiu buitinių atliekų surinkimo normas.” - skelbia vienas kandidatas.

O kitas sako: "Aš sieksiu, kad mūsų krašto potencialas įgytų tvirtą ekonominį pagrindą. Anykščiai – veržliems, iniciatyviems, kūrybingiems žmonėms". Kokių pažadų ir įsipareigojimų iš pretendentų į merus tikitės Jūs. Ką žadėtumėt patys, jei kandidatuotumėt į Anykščių merus?

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Felicia

  Nuoroda

  https://frp.com.pl/forum/member.php?action=profile&uid=9369 Apple cider vinegar additionally be another effective home product. Apply apple cider vinegar round the affected area two to three times in the day on daily base. This will be very whenever you are treating varicose veins.

  Prieš metus
 • Debbie

  Nuoroda

  Namierzanie telefonu po numerze jest możliwe! http://www.wylecz-wlosy.pl//

  Prieš metus
 • Mark

  Nuoroda

  Bóle kości - przyczyny i objawy tego stanu http://na-skupienie.pl/kategorie/warto-wiedziec/

  Prieš metus
 • Scott

  Nuoroda

  http://bookmarkhope.com/author/hishichi86/ Millions have big dilated, visible veins in their legs because varicose veins. You decide to not care if might unsightly whilst they are invisible below our clothes. Your legs ankle swelling and ache towards end of your day but this pain and swelling goes away at night when you elevate your legs. Occasions you have pain on touching these prominent abnormal veins. But you can cope with all these minor symptoms and carried out so institutions and individuals. What is the fuss information about?

  Prieš metus
 • Julian

  Nuoroda

  http://homoeopathy.website/members/danhe81/profile/ Fiber the particular of probably the most essential components in a diet plan and regularly missing nowadays where the accent is on clean white rice and unpolished lentils and grains regarding bran built in. This for you to a number of ailments like constipation, varicose veins, piles, obesity, cancer for the bowels and many more. The best colon detoxing are whole grain bread, cereals the bran types like wheat germ, oats consequently on. potatoes, corn, brown rice, carrots, beans, peas, lentils, nuts, seeds, fresh fruits not juices, dried as well as vegetables leafy well-liked.

  Prieš metus
 • siukslintojai

  Nuoroda

  Kodel butinai pagal skambuti. Vaziuoti gali pagal grafika nustatytom dienom panasiai kaip dabar. Tik grafikas gal neturetu buti taryboje sudarytas o leista paslaugos teikejui optimizuoti.

  Prieš 5 metų
 • šiukšlintoja to jomajo

  Nuoroda

  Tokia siūloma tvarka yra nesąžiningų šiukšlintojų svajonė. Pagalvokime, kodėl tokios tvarkos nėra niekur Lietuvoj, o gal ir pasauly? Ogi todėl, kad kiekvienas žmogus suinteresuotas nemokėti arba mokėti mažiau. Antra vertus jeigu šiukšliavežės važiuotų pagal skambutį, nesunku paskaičiuoti keleriopai išaugtų surinkimo kaštai.

  Prieš 5 metų
 • Jomajo

  Nuoroda

  Net keista, kad tiek daug ne tik zmogvaldziu , bet ir komentatoriu nesupranta elementariu dalyku. Jeigu ka keisti tai keisti reikia taip kad butu geriau ir paprasciau, o ne blogiau, arba vienodai negerai bet kitaip. Nei pagal plota, nei pagal svori, nei poilsiautoju gaudymas sustacius slagbaumus ant rajono ribu neduos jokiu privalumu niekam. Tam kad tvarka padaryti zmoniska pakanka minimaliu pakeitimu. Skaiciuoti reikia pagal turi taip kaip ir dabar. Pakeisti reikia tik tvarka. Panaikinti bet kokias normas, taip pat bet koki paslaugos pririsima prie zmogaus gyvenamosios vietos registracijos. Paslauga uzsakineja zmogus jeigu ji jam reikalinga. Jokios prievartos. Butina sudaryti salygas pristatyti atliekas paciam i nustatyta surinkimo vieta. Daugiabuciams vienetas yra namas su kurio bendrija sudaroma sutartis. Beje jie taip pat jeprivalo sudarineti sutarties su monopolistu, o gali su bet kuo teikianciu surinkimo paslauga jei taip labiau apsimoka. Tarpininkas gali vezti ir i regionini ir i vietos perkrovimo aikstute is kurios jau savivaldybes operaturius nedarydamas jokiu isimciu renka visas atliekas. Visi moka tik uz isveztus turio kiekius, su galimybe apmoketi pgeidaujama skaiciu konteineriu i prieki ir panasiai. O ta argumenta kad visi vez siuksle i miskus susikiskit i uzpakali ir niekam daugiau nerodykit nes tai yra jusu. Taip sakydami prisipazistat kad kaip tik jus ir busit tais i miskus vezanciais ir kokie esat tamsus ir atsilike laukiniai. O tam kad nekiltu pagundos vezti i miskus ir apskritai ismoktumet tinkamai tvarkytis su atliekom butina organizuoti labai rimta darba apimanti visus rajono gyventojus. Nuo milzinizku baudu ir tarnybos tuo uzsiimancios iki placios svietejiskos ir net propagandines veiklos. Tai nelengva. Bet tik tokiu budu imanoma gauti tikra rezultata. Neabejoju, kad po ketveriu metu butu gautas geras rezultatas ir net sumazejus kontrolei zmones ir toliau elgtusi tinkamai. Prievarta, net jei dabartines normos butu tokios kad nekeltu nepasitenkinomo nieko gero nepasieksit.

  Prieš 5 metų
 • hm

  atsakymas į: Jomajo Nuoroda

  Lioge ir Jomajo - tas pats asmuo/??? :ddd

  Prieš 5 metų
 • Arūnas Liogė

  atsakymas į: Jomajo Nuoroda

  Sveikinu, ir pritariu, labai aiškiai nubrėžtos gairės...tik ar daugelis komentatorių supras tai? :-)

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau