Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Anykščiuose, regis, kultūrinių renginių netrūksta. Informacijos apie juos – kaip kada... Dėl renginių kokybės taip pat nėra vieningos nuomonės. Vieni teigia, kad provincijai lieka tik „pelai“, kiti patenkinti ir tuo, ką sukuria ir parodo vietos saviveiklininkai bei kartais į Anykščius atvykstantys profesionalai menininkai.

Kaip manote, ar užtenka Anykščiuose profesionalių renginių? Kokių pasiūlymų turėtumėt už kultūros sklaidą rajone atsakingiems asmenims? Ar Anykščių rajono miestelių gyventojai nesijaučia nuskriausti, galėdami dalyvauti tik vietos saviveiklininkų pasirodymuose bei kaimo vakaronėse? 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Modė

  Nuoroda

  Gaila apie inkubatotiaus renginius pranešama tada kai jie įvykę. Tik apie flamenką žinojau iš anksto. Kultūros įstaigoms reikia stengtis įtikti ne rajono valždiai o žiūrovams ir aktyviai reklamuotis. Kai žiūrovų bus renginiuose gausu bus patenkinta darbu ir valdžia. Išsilaisvinkite iš baimės mielieji! Šiandien Kovo 1- oji! Viskas keičiasi rajone iš esmės!

  Prieš 5 metų
 • Janina

  atsakymas į: Modė Nuoroda

  Anykščiuose renginiai labai ilgi ir kaimiški.Buvau Panevėžio kulūros sostinės renginiuose. Visai kitaip atrodo.

  Prieš 5 metų
 • Lankytoja

  Nuoroda

  Anksčiau mielai lankaiu koplyčios renginius - skoningus, aukšto lygio. Pasikeitus datbuotojams, iš esmės pasikeitė renginiai ir jų lygis. Liūdna, Koplyčios beveik iir nebeliko kultūriniame gyvenime. Prėska, neįdomu, netraukia. Visada šilti tradiciniai muziejaus renginiai. Į lyderius išsiveržė inkubatorius su originaliais ir profesionaliais renginiais. Dabar iš tiesų daugiausia vilčių į juos.

  Prieš 5 metų
 • Nagas

  Nuoroda

  Man gaila, kad koplyčia savo renginių lygiu nusileido iki kaimo. Čia praradimas didelis. Bet maloniai nustebino Menų inkubatoriaus renginiai - madų pristatymas ir flamenko bei sutartinių jungtuvių renginiai buvo super, kaip iš kito laikmečio. O visa kita kas vyksta yra įprasta ir menu nekvepia.

  Prieš 5 metų
 • ...

  Nuoroda

  gal jus kvali...

  Prieš 5 metų
 • ona

  Nuoroda

  Žinoma!'Jokiame rajono centre iki šiolei niekam nepavyko sukurti rimtesnio teatro. Nei Utenai, nei Marijampolei nei Rokiškiui net Panevėžio teatras dabar labai jau mėgėjiško lygio. Teatrui išlaikyti reikia
  daug lėšų. Todėl užuot žiūrėję ką vietinė petrokaitė sutvėrė žmonės važiuoja į Vilnių ar Kauną

  Prieš 5 metų
 • ggg to mokytoja

  Nuoroda

  o ,sunkus atvejas,,,,didmestis ,tai jau rodiklis.....

  Prieš 5 metų
 • labai

  Nuoroda

  norėtume pasirodymų kaimo kultūros namų kaip kad buvo anksčiau būdavo ir mums įdomu ir jie galėjo parodyt save

  Prieš 5 metų
 • mokytoja

  Nuoroda

  Nęsamonė Anykščių renginiai. Vien komedijos ir menkaverčiai koncertai. Nuolat su draugais vykstame į didmiesčius, kad neapkerpėtume. Reikėtų atleisti pusę kultūros centro darbuotojų. Mūsų mokykloje geresni renginai vyksta

  Prieš 5 metų
 • manau

  Nuoroda

  gal ir uztenka,bet ne visi gali nusipirkti brangius bilietus,o taip noretusi nueiti. Atvaziuojanciu tai yra pakankamai galima pasirinkti,o vat vietiniai tai pasirodo sezono atidaryme ir uzdaryme,kur kaimu saviveiklininkai juk ir ten dirba ir gauna atlyginima. Norisi paklausti kodel valdininkai neperka bilietu,bet lankosi su kvietimais ar jie irgi neisgali nusipirkti, kam zeminti anykstenus.

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau