Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Dabartinė Anykščių rajono valdančioji dauguma - konservatoriai, socialdemokratai ir "valstiečiai" pasirašė koalicinę sutartį ir pareiškė paramą per antrąjį mero rinkimų ratą Sigučiui Obelevičiui.

Komentatorius "šaunu" džiaugėsi koalicine sutartimi: "Džiugu, kad šie vyrai tęs pradėtus darbus. Valio merui ir jo komandai. Sveikinimai." o "politologė" nuogąstavo:
"na, Sigutis pasirašė sau nuosprendį, pasirašydamas sutartį iki mero rinkimų. Koks tikras konservatorius ar tremtinys balsuos už sąjungą su komunistais-kagebistais? Meras bus Tubis." Ar ši sutartis padės S.Obelevičiui laimėti mero rinkimus prieš liberalą Kęstutį Tubį? O gal pakenks? Ką apie tai manote Jūs?

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
Įkelti daugiau