Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Šv. Velykos - viena didžiausių metinių švenčių. Kaip tradiciškai švenčiate šv.Velykas? Gal turite "receptą", kurį naudojant šventė bus tikrai gera?

Kokias įspūdingiausias savo šv.Velykas prisimenate?

 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ??

  Nuoroda

  O bus kokių renginių miestelyje per Velykas? Kaip ir skelbimų nemačiau..

  Prieš 5 metų
 • kokių

  atsakymas į: ?? Nuoroda

  kokių renginių gali būti, juk Šv.Velykos yra šeimos šventė ir švenčiama su artimiausiais žmonėmis namuose . Rimčiausias renginys bažnyčioje Šv.Mišios, kur turėtų ateiti kiekvienas žmogus, kuris gali vaikščioti.Visų pirmiausia ši šventė yra Kristaus prisikėlimo diena .

  Prieš 5 metų
 • pasigendu

  Nuoroda

  Pasigendu žinių kada Šv. Mišios. Prie kun. Krumpliausko buvo geriau galėjai laikraštyje prieš metines šventes rasti. Negi klebonai mano kad visi yra davatkos ir bažnyčios skelbimų klauso po kiekvieno sekmadienio Sumos. Aš pvz. einu į bažnyčią 3-4 kartus per metus. Gal ir negeria, bet taip jau yra.

  Prieš 5 metų
 • ne

  atsakymas į: pasigendu Nuoroda

  ne tik po Sumos mišių , bet ir po Votyvos bažnyčioje skaitomi pranešimai.Sekantį kartą nebijokite užsukti dažniau , nes prie bažnyčios būna paskelbta mišių laikas skelbimų lentoje.Ir nebijokit , kad jus pavadins davatka nes reikia tikėti ir dažniau ateiti į Dievo namus.Tikintis ir besimeldžiantis žmogus nėra davatka, o tas kuris taip galvoja ar sako yra menkysta.

  Prieš 5 metų
 • ne

  atsakymas į: pasigendu Nuoroda

  ne tik po S

  Prieš 5 metų
 • svėdasai

  atsakymas į: pasigendu Nuoroda

  Geriausia melstis yra važiuoti į Svedasus. Šiandien vakare Mišia truko 2,5 val.

  Prieš 5 metų
 • Tikrai

  atsakymas į: pasigendu Nuoroda

  Ir aš pasigendu klebono Krumpliausko.Prie jo bažnyčioje buvo visokių koncertų, iškilmių, o dabar nieko. O gal kas ir vyksta, bet žmonės nežino. Todėl ryt važiuosiu į Troškūnus

  Prieš 5 metų
 • cha

  Nuoroda

  niekaip nesvenciu - neturiu nei su kuo, nei uz ka...

  Prieš 5 metų
 • Nuoroda

  Aš važiuoju į bažnyčią o iš jos aplankyti artimųjų kapų jeigu tik nelyja ar nesninga. Uždegu žvakutę. Kitą dieną aplankau kaimynus ir gimines. Pirmą dieną stengiuosi praleisti ramybėje, maldoje. Nors tai Prisikėlimo švent, bet kur Anykščiuose be bažnyčios nueisi ? Kavinės ne pagyvenusiam žmogui, o kultūros renginiai nevyksta. Būtų gražu tokią dieną surengti kokį koncertą Sakralinio meno centre. Bet kas norės koncertuoti per Velykas..

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau