Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Paskutinėmis dienomis norą išeiti iš darbo pareiškė vyresnio amžiaus vadovai - A.Baranausko pagrindinės mokyklos direktorė Ona Repečkienė ir savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėjas Albertas Miškinis. Kiek anksčiau iš darbo pasitraukė A.Vienuolio progimnazijos direktorė Irena Andrukaitienė.

Ką manote apie vadovų rotaciją? Nuolat kalbama, kad vyresnieji turi trauktis, užleisdami vietą jaunimui. Ar jaunas amžius būtinai yra kokybės ženklas?

 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jo

  Nuoroda

  Kavarsko direktore tai galetu užleisti vieta bet kur tau užleis dar maža jokios tvarkos mokykloje nera net aplinka baisi kažka bande kurti bet be skonio jokio

  Prieš 4 metų
 • To piktas

  Nuoroda

  Teisingai, vienas išėjo , o draugelis liko.

  Prieš 4 metų
 • piktas

  Nuoroda

  Nagi V.Juodelio statytinis draugelis SKIEMONIŲ seniūnas Pensininkas S.Steponėnas mėgaujasi sava padėtimi ir lengvu geru uždarbiu seniūnijoje.Užleiskite vietas ne pensininkams.

  Prieš 4 metų
 • Janina

  Nuoroda

  Vadovų rotacija būtina. Poste pabuvę ilgiau nei 5 metus, pradeda jaustis ne vadovais, bet šeimininkais.

  Prieš 4 metų
 • ili

  Nuoroda

  Nereikia nieko keisti ! Viskas tobula...Nuostabus vadovai ....

  Prieš 4 metų
 • YiY

  atsakymas į: ili Nuoroda

  Teisybę

  Prieš 4 metų
 • socieldonktratas

  Nuoroda

  žmogus turi dirbti iki mirties ir jokių rotacijų negali būti
  mums svarbiausia žmogus

  Prieš 4 metų
 • teisininkas

  Nuoroda

  Nei vadovai nei jų pavaduotojai visai neturi jaustis kalti, kad tokie įstatymai Jei įstatymas numatytų, kad gavus pensiją negali dirbti -viskas susitvarkytų, nereikėtų net diskutuoti. Šiuo metu pagal įstatymus darbuotojas net be atskiro leidimo gali dirbti iki 65 metų. Nekritikuokite be reikalo nekaltų žmonių. Kreipkitės pas seimūnus, kad keistų įstatymus.

  Prieš 4 metų
 • Is dalies pritariu

  atsakymas į: teisininkas Nuoroda

  Turetu buti leisti dirbti pensininkams, negalima diskriminuoti, bet tegu renkasi ar gauti pensija ar atlyginima dirbant valdiskam darbe (nes pas privatininkus dazniausiai pensininkai nedirba, per dideli reikalavimai). Taip pat kaita butina, nes pvz. seniunai ateina iki mirties dirbti ir uzmiega ant "lauru" jei butu pastoviai rotuojami, arba perenkami tada pagalvotu apie darbo kokybe.

  Prieš 4 metų
 • Obana...

  Nuoroda

  Senių miestui - seniai vadovai. Ir ne tik mokyklose. O ligoninė? O poliklinika (PSPC) ? Kita vertus, jei ne ubagiškos pensijos, priverčiančios žmogų jaustis visišku vargeta ( mes kaip Graikija grumtis nemokame) kas gi sėdėtų tuose postuose kaip priklijuoti?

  Prieš 4 metų
Įkelti daugiau