Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Du policininkai važiuoja patruliuoti, vairuotojas antram sako:
- Išlįsk pro langą ir pažiūrėk, ar švyturėliai veikia.
Šis išlenda ir sako:
- Veikia... neveikia... veikia... neveikia...

Komentaras

Aš:„Siūlau rengti lenktynės nuo senųjų kapinių iki naujųjų. Kryptis priklauso nuo pasirinkimo, kur nori būti palaidotas."

Komentuoti

Esame Europos Sąjungos nariais, nebeturime lito, leidome Lietuvos žemę pirkti užsieniečiams. Pamažu prarandame valstybingumą? O gal atvirkščiai - vis stiprėjame?

Ar Lietuvos vystymasis atitinka Jūsų lūkesčius? Ar mėgstate kartoti: "Ne už tokią Lietuvą mes kovojome"?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Mary

  Nuoroda

  http://www.magcloud.com/user/kasiag17pl Some men like go to grey naturally, but ditching that grey hair can help much to knock years off your look instantly. Money-making niches many hair color kits out there such as just for men, which usually usually less difficult to go for than the lesser known firms. Also, if your mustache and beard is turning grey will also be a just for men kit for that as ideally. So there is no excuse for those stray grey hair anylonger!

  Prieš metus
 • Matthew

  Nuoroda

  Zioła na nadciśnienie tętnicze - czy to ma sens? http://www.garnek.pl/istrefa/34262401/streptococcus-agalactiae

  Prieš metus
 • Jonathan

  Nuoroda

  Dużo pieniędzy. Zero skuteczności. Persen Forte - opinie po kuracji http://bole-kosci.pl/tematy/kosci-ogolne-informacje/

  Prieš metus
 • Brandon

  Nuoroda

  https://amosoproperties.net/profile-2/epilex31/ Keep suggestions as these in mind and your odds of developing blue veins will be significantly lacking in. Remember the easiest way to treat varicose veins is by preventing folks.

  Prieš metus
 • Jennifer

  Nuoroda

  https://suzyqsavingstore.com/forums/topic/co-na-wypadanie-wlosow/ Having a white smile is an issue that many people even think of. The fact is that a perfectly white smile can be tough to obtain. Our teeth can seriously be affected by anything we invest our mouth.

  Prieš metus
 • Gėda

  Nuoroda

  Jovaiša ir ŠAIMAS jų.

  Prieš 2 metų
 • Alvydas Janickas

  Nuoroda

  Kiek dar liko Lietuvos? Jos liko ir išliks tautos branduolys - mokytojai, kultūros darbuotojai, žemdirbiai, darbininkai. Lietuvos istorijos sunkmečiais, Lietuva istorijoje išliko kaimo žemdirbių dėka. Tikrai ne sulenkėjusios Lietuvos bajorų inteligentijos šlėktų Žečpospolitoje, tikrai ne surusėjusių lietuvių bajorų ir dvarininkų carinėje Rusijoje ir ne sukomunistėjusių, sukagėbistėjusių kolaborantų dėka Sovietų Sąjungoje. Lietuva išliks tikrai ne su eurobriuselėjusių biurokratų dėka. Visa Lietuvos istorija neisivaizduojama be reziztencijos - tylaus, kantraus ir kieto vidinio pasipriešinimo prievartai, okupacijai ir neteisybei. Vidinis lietuvio orumas - kiek tai išsaugosdime, tai yra mūsų išlikimo pamatas ir pagrindas. Šiandiem savo orumo egzaminą laiko Graikija, tikuosi jį išlaikys, kitais metais savo orumo egzaminą dėl pasilikimo Europos Sąjungoje laikys britai. Europos Sąjunga kaip ir kitos egzistavusios sąjungos ir imperijos neilgaamžės. Būkime orūs ir stiprūs ir pasiruošę permainoms,. LIETUVA, TAUTA, TAUTIŠKUMAS, TAUTINIS ORUMAS. Su Valstybės diena!

  Prieš 4 metų
 • Alvydai,

  atsakymas į: Alvydas Janickas Nuoroda

  Lietuva kasdien vis labiau mėlynuoja nuo briuselizaciijos, jaunimo tėvai lietuviškumu nebeauklėja, jie darosi naujos kartos 'pionieriais - komjaunuoliais", vaivorykštiniais kosmopolitais, aktyviai naikinančiais bet kokio tautiškumo likučius. Už savo " europines laisves" šitie jajunieji išgamiukai pasirengę Tėvą, Motiną parduot. Jie jau ir mūsų kaimus savo tėva\ms parodyt ir prieš kaimynus "pasigirt" atsiveža suodinus mišrūnus- pabaisas, Ar TOKIU keliu eidama Lietuva liks Lietuva? Reikia kuo skubiau stabdyt briuselizaciją ir palaipsniui atstatyti SAVO VISŲ Valstybės sienų apsaugą O už Lietuvis išdavystę ( emigraciją) įvesti mokesčius( baudas) - tegu susimoka bent po 30.000- 50.000 Litų nuo vienos galvosi į biudžetą (tame tarpe Sodrai) ir, jei čia taip blogai ir nieko patys nenori keisti, kad būtų geriau, tegu nešdinai negrįždami. Tegu perkasi svetimas pilietybes, tegu šliaužiodami prisiekinėja Meilę kitoms valstybėms (kaip koks Ilgauskas) , tik tegu Lietuvai grąžina Lietuvos pilietybę. Nes normalūs ir visaverčiai Piliečiai gyvena SAVO valstybėje.

  Prieš 4 metų
 • kas tiesa

  atsakymas į: Alvydai, Nuoroda

  Kas tiesa,tas ne melas.Skaudžios tiesos pažėrėt nemažai.Jei norit susipykt su draugais,giminėm paklauskit jų - ką reiškia būti Lietuviu.Vat suprasit, kad lietuvių LT liko gal keli tūkstančiai, kiti -lietuvakalbiai ir tiek,trokštantys EMIGRUOT,IŠTIRPT,NUTAUTĖT.

  Prieš 4 metų
 • >> kas tiesa

  atsakymas į: kas tiesa Nuoroda

  vat apie tai kalba. Klausimas: iš kur Lietuvoje prisiveisė tų mūsų "draugų ir giminių", pritariančių ir prisidedančių prie valdžiagrobių tikslo skubiai IŠVALSTYBINTI, sujmaišyti ir nutautinti Lietuvą, išsityčioti iš Konstitucijos ir tautos teisių į Konstituciją? Juk jie visi, berods, gyveno šalia mūsų- "kelių tūkstančių" - likusių Lietuviais? Kas juos "apnuodijo" ir kada? Kiek dar rinkimuose leisim bepročiams išsigimėliams zombiams rinkti tą pačią valdžią, visom išgalėm kovojančią prieš Lietuvą? Ar išmoksim Lietuvos žudymui vieningai pasakyti NE?

  Prieš 4 metų
Įkelti daugiau