Ar kelia nerimą koronavirusas?

Dienos anekdotas

- Padavėjau, mano sriuboje negyva musė!
- Tokia didelė, mėlyna?
- Taip!!!
- Tai puiku... Ji čia visiems jau buvo įkyrėjusi...

Komentaras

Juozas:„Akivaizdu, kad vietos valdžios adminidtracija šitą renginį organizavo tik pagal privalomas instrukcijas dėl varnelės. Deja, rajono Taryba, kuri tvirtins biudžeto projektą, su savo rinkėjais nebendrauja ir nediskutuoja susitikimuose apie esminį rajono veiklos variklį, t.y. finansus ir jų panaudojimo sritis, įgyvendinant savivaldos funkcijas. Demokratija prasideda ir baigisi siaurame tarybos narių ir savivaldybės administracijos susitarime."

Skaityti komentarus (2)

Liepos 22-oji buvo 100-oji diena, kai rajoną valdo naujoji komanda. Balandžio 14-ąją prisiekė liberalas meras Kęstutis Tubis, buvo išrinktas vicemeras Sigutis Obelevičius, administracijos vadove paskirta Veneta Veršulytė (pirmas dvi savaites ji buvo laikinoji administracijos direktorė). Ką manote, kaip vertinate naujos valdžios darbą per pirmąsias 100 dienų?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Wolf

  Nuoroda

  http://mypcoslocus.com/profile/daiceldo34/ The key ingredient of teeth whitening gels and creams is hydrogen hydrogen peroxide. It works as an oxidizer and cleans up, and rejuvenates the enamel covering our teeth. This is what makes them whiter and brighter than before. Looking for white teeth, here are a few tips and popular methods that you can look at. However, before trying any teeth cleaning treatment yourself, consult your dentist about it and get his advice. Hell be able to guide you as that treatment youll need to go relating to.

  Prieš metus
 • Jessica

  Nuoroda

  Środki na potencję - ranking produktów czytelników! http://odchudzanie-opinie.pl/suplement-ostrovit-opinie-calym-kwartale-stosowania

  Prieš metus
 • Brandon

  Nuoroda

  http://newmarketstudio.com.au/profile/horon85/ 7 Get yourself a tan. Self tanners are fine up to they dont give the orange glow. Darker skin looks smoother and happier. Tanners can also help mask varicose veins and imperfections.

  Prieš metus
 • cokyntldmw

  atsakymas į: Brandon Nuoroda
  Prieš 3 savaičių
 • qxufxxu

  atsakymas į: Brandon Nuoroda
  Prieš mėnesį
 • uibjkxzam

  atsakymas į: Brandon Nuoroda
  Prieš 2 mėnesių
 • Sara

  Nuoroda

  http://www.ohsoselfie.com/profile/36824/ But dont despair inside your battle get rid of and it mat be reverse grey hair. There are some safe herbal solutions for ones problem. To get this it doesnt stop here take 4 to 6 months to view results. But something like 8 to 12 weeks instead. Such products are loaded with super premium vitamins for grey hair, that effectively beat back the greying.

  Prieš metus
 • Daugiaaukščiai kumetynai

  Nuoroda

  Mere, balsavau už jus, kad baudžiavinių kumetynų renovacijoje panaikintumete KORUPCIJĄ. Įkainiai renovacijos išpusti dvigubai-trigubai. Teisingai apie tai rašė: Janickas, Bobelienė, Fergizienė. Melavimui apie "naudą" savivaldybėje atlyginimą gauna net du etatiniai. nors nei vienas iš jų joks statybinnkas. Realiai tą KORUPCIJĄ gali panaikinti tik valstybnės--kontroliuojamos įmonės rajone renovacjai įsteigimas.Buvęs meras ir tai sugėbėjo įsteigti rajono išlaikomą menų veislyną. Renovaciją ne menai, tai būtų savaime išsilaikantii įmonę ir naujos darbo vietos

  Prieš 4 metų
 • Šiaučiukėnai

  atsakymas į: Daugiaaukščiai kumetynai Nuoroda

  Šiaučiukėnai visai nusenai,kad tokias nesamones rašynėji.

  Prieš 4 metų
 • Alvydas Janickas

  Nuoroda

  Ryškūs pokyčiai vyksta tik į gerą pusę. Aklas gali to nematyt, kurčias negirdėt. Dideli pokyčiai įvyko savivaldos administravime. Anykštėnų tiesioginiuose mero rinkimuose išrinktas Meras Kęstutis Tubis yra aiškus lyderis, charizmatiška, ryški asmenybė, tvirtas ir reiklus vadovas. Aiški valdymo piramidė: Meras-mero pavaduotojas- administracijos direktorius. Visai priešinga valdymo struktūra matėsi praeitoje kadencijoje: administracijos direktorius- mero pavaduotojas-Meras. Matėme, kad visus savivaldybės ūkinius- finansinius reikalus organizavo, sprendimus priėmė ir tvarkė V. Juodelio ir D. Krikštaponio tandemas. Merui S. Obelevičiui geriausiu atveju likdavo trečiaeilis vaidmuo. Tokia situacija labai aiškiai matėsi praeitoje kadencijoje. Džiugu kad šios kadencijos valdžia savivaldybėje sugriovė "Berlyno sieną", kaip sovietinės nomenklatūros ir išsikerojusių blogybių simbolį. Džiugu kad savivaldybės valdininkai pradėjo maloniai sveikintis, o kai kurie net šypsotis. Puiku, kad nebematyti savivaldybės automobilių prie maisto prekių parduotuvių ir valdininkų, važinėjančių valdišku transportu pietauti į namus. Neujama žiniasklaida, kaip buvo praeitoje kadencijoje. Ir žinoma, labiausiai matomas ir svarbiausias mero darbas per 100 darbo dienų - pradėta kova su galimai korumpuotais arba nesažiningais valdininkais. Berods jau 3 galimai nesažiningi valdininkai yra įvertinti nuobaudomis. Puikiai matėme kas dėjosi praėjusioje kadencijoje- STT kratos savivaldybėje ir valdininkų namuose, ikiteisminiai tyrimai, baudžiamosios bylos ir valdininkų teistumai. Korupcinė, nesąžiningos valdininkų veiklos sistema savivaldybėje nejudinta beveik 25 metus, nuo pat Nepriklausomybės pradžios. Tai neregėtas dalykas! Darbų pradžia puiki! Sėkmės darbuose!

  Prieš 4 metų
Įkelti daugiau