Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (10)

Portale anyksta.lt paskelbus žinią, kad po vilkų siautėjimo Anykščių rajone leista sumedžioti keturis šiuos plėšrūnus, pasirodė vilkų gynėjų komentarai.

Pvz. “Ara” parašė: “Na taip, gaila tų vilnoninių avelių, bet dėl to šaudyt vilkus, tai neprotinga ir kvaila!!!!!!Juk tokia jau gamta,vilkai šitaip savo minkštus vilkiukus moko išgyventi. Juk jie nenueis ir nenusipirks parduotuvėje avienos!” Ką apie tai manote Jūs? Reikia gintis nuo vilkų, mažinant jų populiaciją, ar visgi palikti vilkams laisvai plėsti savo valdas?

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • 22

  Nuoroda

  na bent jau jeti turi 2 avis, sutinklu, gali apsaugoti, parvesti i tvarata. bet jei turi 500, tai niekaip neapsaugosi. o tokie kenkejai kaip vilkai aplamai nereikalingi, ir manyciau lietuvoje turetu buti aplamai isnaikinti.

  Prieš 5 metų
 • Pencinykas

  Nuoroda

  na na ir dar rozu tik na. labai gudras tomsta esi,kad tokes baikas cia rasineji.ku tu misliji negi prie ruso visi ubagai irbuva ir tik sunis laike ir vilkus jais peneja.atlojsk,taip nusisneketi gali tik pre sitos valdzios dar gimi.as pats kaimi givenau irtinai visus duntis savus jau senai praedzeu. tai gereu nusmanau kakios gyvulius augina zmones.as patc pre ruso auginau vistiekk ir avelas, ir teliokus .vienu kart vilkai apdroski telyciu .apsiskundzeu ir medziotajai tuoj raikalu sutvarke. labiausei tik tuo laiku nukintedavo mono bulbos irpaselei tik no sernu ,kurios ana valdzia vaise saviem ponam kad turetu ku medziot ,bet vilku teip nevaise.buva manoma ,vilkai daro gamtai labai didelu zalu irju gausumu isretindavo. o , grait parais anukus irvel bars ,kad lik tol ir rasyt letuviskai dar neismokau. na ku padarysi mon ataina jau vokarusir matyt ir nesspesiu ismokti. tik supykstu ,kad kai kure komentoriai man rodos jau nusisneka. vilku kieki butinai raikia kantraliuot ,o pertekliu raikia sunojkint tai gumtos parazitai ir is ju naudos nera.

  Prieš 5 metų
 • na

  Nuoroda

  manau,kad savo turtą(šiuo atveju aveles)turėtų apsisaugoti patys tų avelių savininkai.Juk čia trumpas laiko tarpas.Tegul budi,įjungia šviesas,na žodžiu saugosi kaip išmano.Manau,kad baisiausia ne vilkai,o mes patys su tokiais mastymais.Kažkas dar, ta proga, sovietinės valdžios pasigedo.Bet gi,kiek pamenu,sovietiniais laikais nebuvo vilkams ką veikti prie sodybų,nebent pririštą perkarusį šunį papjaudavo.

  Prieš 5 metų
 • rm

  atsakymas į: na Nuoroda

  ką tu pameni,jei dar tėvo kaušiniuos sėdėjai tuo laiku

  Prieš 5 metų
 • na dar

  atsakymas į: na Nuoroda

  Manu, kad policija irgi nereikalinga- tegu savo turtą ir gyvybę saugo patys gyventojai.Tegul budi,įjungia šviesas,na žodžiu saugosi kaip išmano.Manau,kad baisiausia ne nusikaltėliai ,o mes patys su tokiais mastymais.

  Prieš 5 metų
 • Z2Z

  atsakymas į: na Nuoroda

  Tokio durno komentaro seniai neteko skaityti... Ar tamsta nors kiek prisimenat sovietinius laikus? Iš visų teiginių spėju, kad tamstai tik -iolika, na gal dar kokie 25 metai.

  Prieš 5 metų
 • magija

  Nuoroda

  Man labai gaila kai užmušu zyzianį uodą arba sutraiškau erkę. Gyvybę sunaikinu juk, tačiau ką daryti? Gyvename gamtoje ir esame medžiotojai - jeigu ne mes, tai mes. Jeigu vilkai lenda į žmonių tvartus vadinasi jų prisiveisė per daug. O populiacijai išsaugoti užteks ir Sibiro miškų.

  .

  Prieš 5 metų
 • xy

  Nuoroda

  Ir aš manau, kad didžiausi avinai yra tik tie patys nanai, arai ar kiti į juos panašūs vilkų garbintojai,kurie beprotiškai išgyvena dėl vilkų kiekio reguliavimo,kurie jiems yra didžiausia vertybė nesvarbu,kad jų perteklius gamtoje visuomenei daro didžiulę žalą.

  Prieš 5 metų
 • zmogus

  Nuoroda

  galietu ir aplamai isnaikynti vilkus, kam reikalingi parazitai ir ligu nesiotojai.

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau