Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Skambina draugas draugui ir sako:
- Klausyk, mes vakar degtinę gėrėm?
- Gėrėm.
- O alų gėrėm?
- Gėrėm.
- O raketinį kurą gėrėm?
- Na, gėrėm.
- Tu šiandien tualete buvai?
- Ne, nebuvau.
- Neik, Jonai, aš iš Japonijos skambinu...

Komentaras

kaimynas:„Kalbant apie maisto produktų kokybę, reikia pasakyti kad didžiausias kontrolierius- tai pirkėjas. Vertinant, kad mažose parduotuvėse dėl įvairių priežasčių pirkėjų skaičius labai nedidelis, būtų per didelė prabanga tyčia siūlyti iš galiojimo laiko ar kitokias nekokybiškas prekes. Kiek man žinoma, klaidų pasitaiko visur- didelėse parduotuvėse netgi daug dažniau, negu mažose."

Komentuoti

Daugiau kaip du dešimtmečiai Kurkliuose, netoli bažnyčios, ant upelio kranto, tebėra dabar jau ir krūmais apaugusios buvusios pieninės liekanos. Pašalinti šiuos griuvėsius, užėmusius išskirtiniai gražią vietą,  - seniūnijos galvos skausmas. Tačiau tai padaryti trukdo tai, kad šie griuvėsiai buvo ir iš dalies tebėra  privati nuosavybė.

Pasak seniūno, tik dabar savininkams atsisakius savo teisių ir griuvėsius paskelbus bešeimininkiais, atsiras galimybė tą vietą sutvarkyti.
Pieninę apie 1935 – uosius pastatė susikooperavę Kurklių krašto ūkininkai. Pokariu ji buvo nacionalizuota ir priklausė Anykščių pieninei.
Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, pastatą privatizavo kupiškietis ir Ukmergės rajono gyventoja. Jie buvo sumanę verslą ir net įrengimus jau vežėsi, tačiau jokios gamybos taip ir nepradėjo, pastatą apleido. Statybos inspektoriai savininkus gąsdino baudomis, tačiau, pasak seniūno, rimtai taip ir nenubaudė.
Vėliau apgriuvęs pastatas, kaip tuomet buvo madinga, dar buvo užstatytas bankui. Gal už dešimtį tūkstančių litų jį buvo pasišovęs pirkti ir gelbėti vienas vietos gyventojas, tačiau antstoliai tik už griuvenų dalį užsiprašė kur kas didesnės sumos.
Taip ir liko pieninė dūlėti iki šių dienų, kol išties tapo tik krūmais apžėlusių griuvenų krūva.

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • tuoj viska

    Nuoroda

    isversim ,dabar mokyklai eile o ja dar prie ruso sastate ,konservatoriai lieps isversti,kairio jai turbut isverte

    Prieš metus