Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

– Aš viską žinau,– pasakė Vikipedija.
– O pas mane viską galima rasti,– pasigyrė Google.
– O aš pasaulyje – pats svarbiausiais,– pareiškė Internetas.
– Nagi, nagi…,– tyliai sušnibždėjo Elektra.

Komentaras

Ada:„Įdomu,kokius klausimus spręs Rajono taryba?Ar mes būsime informuoti - miestelėnai ir rajono gyventojai.? Žinot,gerbiamieji valdininkai - labai trūksta bendravimo .Tik karantino reikalavimai,taisyklės ir 2ar 3 trumpi video ...Pavyzdžiui,kaip pastoviai teikiama informacija Alytaus,Klaipėdos ir kitų miestų.Tiesiog dalinasi ne tik faktais ar esama situacija,bet ir jaučiamas tikras rūpestis ,paprastos emocijos,suprantamos kiekvienam eiliniam.Mūsų meras irgi turi FB paskyrą,...DEJA,- ten dalijasi apie vis naujai pražystančias gėles Traupyje...Jokių diskusijų apie esamą situaciją ...Pagaliau didžioji dauguma išgyvena nerimą ir įtampą- dabar jau privalu nešioti apsaugines kaukes..Jų nėra nei vienoje vaistinėje..O štai Molėtų savivaldybė nutarė aprūpinti visus gyventojus kaukėmis...Linkiu daugiau atvirumo ir nuoširdaus kalbėjimo iš valdžios pusės..Na nesijaučiame mes saugūs..kyla visokių abejonių vien todėl,kad nėra susikalbėjimo ir tikro rūpesčio..."

Skaityti komentarus (3)

Parduoda dviratį - treniruoklį

Parduoda dviratį - treniruoklį.
Tel. (8-620) 27282.

Skaityti daugiau...

Parduoda žemės ūkio techniką ir grūdus

Parduoda kultivatorių 3 m su akėčiomis; kultivatorių 3,6 m su volais ir akėčiomis; traktorių T-40 AM 1983 m. Miežius kviečius (gali atvežti).

Tel. (8-686) 17201.

Skaityti daugiau...

Parduoda WV Caravelle

Parduoda WV Caravelle, 2008-07, rida 360 219 km, variklis 1896 cm³, 84 AG (62kW), kuro tipas - dyzelinas, pavarų dėžė mechaninė,
Labai geras mikroautobusas, rugsėjo mėn. atkeliavo iš Vokietijos, 9 vietų, sėdinės nusiima labia lengvai, praėjo technikinę apžiūra iš karto, technikinę apžiūrą reikia praeiti kas 2 metus, už kelius mokėti nereikia, ilga bazė, du pečiukai, mechninė greičių dėžė, odinis salonas, Vokietijoje vežiojo neįgalius vaikus, visada buvo tvarkomas Wolksvagen autoservisuose (yra knygelė). Kėbulas ir salonas idealios būklės. Motoras veikia idealiai. Parduodamas nes nutarėm emigruoti.

Tel. (8-698) 83638.

 

Skaityti daugiau...